Planowane wyłączenia prądu w gminie Bełchatów. Dwie przerwy tego samego dnia

Planowane wyłączenia prądu w gminie Bełchatów. Dwie przerwy tego samego dnia

W kilku miejscowościach gminy Bełchatów odbiorcy energii muszą liczyć się z czasowymi przerwami w dostawach prądu. Wyłączenia obejmą zarówno poranne, jak i popołudniowe godziny. Za utrudnienia odpowiadają zaplanowane prace PGE Dystrybucja.

W środę, 22 lipca, przerwy zaplanowano w Podwodach, Podwodach Kolonii i Woli Kruszyńskiej. Energia może być niedostępna w godzinach 8.00–9.00 oraz 13.00–14.30. Harmonogram dotyczy odbiorców zasilanych z transformatorów Wygwizdów, Podwody 2 i Wola Kruszyńska.

Tego samego dnia wyłączenia obejmą także Adamów, Apolinów, Anastazów, Józefów, Wolę Mikorską i Ławy. W tych miejscowościach przerwy przewidziano od 8.30 do 9.30 oraz od 12.30 do 14.00. Dotyczyć będą odbiorców korzystających z transformatorów Wola Mikorska 3, Adamów 2 i Adamów 3. Crescendo.

na podstawie: Urząd Gminy Bełchatów.