Bełchatów - najlepsze sklepy na zakupy

Bełchatów to niewielkie miasto znajdujące się w województwie Łódzkim. Największą popularnością zyskało właściwie dzięki Kopalni Bełchatów, która od wielu lat cieszy się mianem lidera na mapie polskiego górnictwa. Trzeba jednak mieć świadomość, iż to prężnie rozwijające się miasto ma do zaoferowania znacznie więcej. Park Olszewskich czy znajdujący się nieopodal Spalski Park Krajobrazowy to zaledwie namiastka tego, co czeka nas w Bełchatowie. Miasto posiada bogatą ofertę również dla osób nastawionych na udane zakupy.

Gdzie warto się wybrać, gdy w grę wchodzą zakupy dla najmłodszych?

Centrum zabawek Zgrywus

Centrum Zabawek Zgrywus znajduje się przy ulicy Okrzei 2. Ten niepozornie wyglądający sklep ma sporo do zaoferowania najmłodszym klientom. Bogaty i urozmaicony asortyment sprawia, że nie sposób wyjść z tego sklepu z pustymi rękoma. Pośród niezliczonych możliwości zabawkowych, które wprawią w zachwyt nawet najbardziej wymagających klientów, znajdziemy także unikatowe zestawy klocków LEGO w Bełchatowie, które będą nie lada gratką dla młodych kontruktorów. Z całą pewnością jest to sklep, który warto odwiedzić, będąc w Bełchatowie, zwłaszcza jeżeli zależy nam na tym, aby na twarzy dziecka zawitał szczery uśmiech. .

Wyspa Szkrabów w Bełchatowie

Przy ulicy Kościuszki 10 znajduje się fantastyczny sklep o nazwie Wyspa Szkrabów Bełchatów. Nazwa w pewien sposób oddaje atmosferę panującą na miejscu, ponieważ faktycznie jest skrawkiem powierzchni po brzegi wypełnionym rozmaitymi zabawkami. Każdy maluch znajdzie w tym sklepie coś, co stanie się źródłem wielkiej radości. W asortymencie znajdują się atrakcyjne pluszaki i niewielkie gadżety dla kilkulatków, jak i sporych gabarytów quady czy realistycznie wyglądające sprzęty domowe. W takim miejscu nie może oczywiście zabraknąć zestawów duńskiego koncernu, które dla dzieci na ogół są przepustką do wyimaginowanego fantastycznego świata. Miłośnicy pojazdów zmotoryzowanych z pewnością powinni zwrócić uwagę na LEGO autobusy z serii Duplo lub City. Sporym zainteresowaniem cieszy się od pewnego czasu Błędny Rycerz, magiczny autobus z powieści o Harrym Potterze.

Sklep z zabawkami Ewa Kania

Warto zwrócić uwagę na Dyzio Sklep Zabawkowy Ewa Kania, który znajduje się przy ulicy Wojska Polskiego na Targowisku Miejskim. Wbrew pozorom jest to idealne miejsce na zakupy, za czym przemawiają między innymi przystępne ceny oraz całkiem imponujący asortyment. Również w tym miejscu będzie można wybierać spośród atrakcyjnych zestawów klocków LEGO dla maluchów i nieco starszych konstruktorów. Oferta jest zróżnicowana, a zatem poza uwielbianymi klockami, będzie można również wyposażyć się w nowoczesne zabawki, które obecnie znajdują się na dziedzięcym piedestale, ciesząc się największą popularnością. Dyzio oferuje również świetnie wykonane gry planszowe.

Smyk - cały dla małych

Smyk - cały dla małych! znajduje się w Galerii Olimpia przy ulicy Kolejowej 6. W centrum handlowym znajdziemy sporo propozycji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Młodzi konsumenci z pewnością najbardziej jednak docenią wypchane po brzegi półki sklepowe w jednych z najbardziej rozpoznawalnych sklepów zabawkowych w całej Polsce. Powiedzieć, że Smyk zapewnia mnogość atrakcyjnych zabawek, to nic nie powiedzieć. Ten sklep to prawdziwa skarbnica, w której dziecko potrafi zatracić się na wiele godzin, oczywiście w poszukiwaniu wyjątkowej zabawki. Warto zwrócić uwagę na bogatą ofertę klocków LEGO. Smyk oferuje najnowsze zestawy w dosyć atrakcyjnych cenach.

Rewelacyjna platforma i giełda klocków w jednym!

Oczywistym jest, że nawet najlepiej wyposażone sklepy zabawkowe czasami nie będą w stanie zagwarantować pełnego sukcesu, tj. udanego z perspektywy dziecka zakupu. Miłośnicy klocków LEGO powinni wiedzieć o istnieniu rewelacyjnej platformy postawklocka.pl. To przestrzeń, w której znajdziemy zarówno najnowsze sety duńskiego koncernu, jak i zestawy, których nie znajdziemy już w regularnej sprzedaży. Postawklocka.pl jest największą bazą klocków w Polsce.

Bełchatów