UM Bełchatów: Nie będzie prądu - sprawdź kiedy i gdzie
Pełny harmonogram planowanych wyłączeń dostępny jest na stronie PGE Dystrybucja
W najbliższych dniach mieszkańcy kilku rejonów Bełchatowa mogą spodziewać się przerw w dostawie prądu. Jak informuje Rejon Energetyczny, kilkugodzinne wyłączenia spowodowane będą pracami konserwatorskimi.
PGE Dystrybucja planuje kolejne czasowe przerwy w przesyle energii elektrycznej. W czwartek, 8 kwietnia , w godzinach między 7:00 a 9:00 oraz 15:00 18:00, prądu w gniazdkach mogą nie mieć mieszkańcy ulic: Grabowej, Myśliwskiej, Zakątek, Wrzosowej, Czaplinieckiej, Ustronie, Spokojnej oraz Zacisze.
Z kolei w niedzielę, 11 kwietnia , przerwa dotyczyć będzie nieruchomości położonych przy ulicach: 1 Maja, rotm. W. Pileckiego, Bocznej, Okrzei, Kościuszki oraz Nadrzecznej. W tym przypadku prądu może nie być między godz. 7:30 a 12:30.
Jak na swojej stronie podaje operator, z chwilowym brakiem energii elektrycznej mogą spodziewać się także mieszkańcy osiedla Łąkowa oraz ulic Łąkowej i Mielczarskiego. W tym przypadku przerwa w przesyle zaplanowana jest na czwartek, 15 kwietnia w godz. 11:00 14:00.
Więcej informacji na temat planowanych prac oraz szczegółowy harmonogram wyłączeń znaleźć można na stronie www.pgedystrybucja.pl w zakładce: Wyłączenia. W razie pytań można także zadzwonić pod bezpłatny nr tel. 991. Rejon Energetyczny Bełchatów zaznacza, że z przyczyn od nich niezależnych, może nie dojść do przerw w dostawie energii, a przewidywany czas oraz zakres planowanego wyłączenia może ulec zmianie.
Miasto Bełchatów, belchatow.pl/aktualnosci/9068-nie-bedzie-pradu-sprawdz-kiedy-i-gdzie-3
Autor: krystian
Ostatnie Artykuły
![[SIATKÓWKA] Bogdanka LUK Lublin – PGE GiEK SKRA Bełchatów 3:0 w PlusLidze – gospodarze wygrali po trzech ciasnych setach](/images/mecz/thumbnails/bogdanka-luk-lublin-pge-giek-skra-belchatow-28032026-30.webp)
[SIATKÓWKA] Bogdanka LUK Lublin – PGE GiEK SKRA Bełchatów 3:0 w PlusLidze – gospodarze wygrali po trzech ciasnych setach
![[PIŁKA NOŻNA] Ząbkovia Ząbki – GKS Bełchatów 1:4 w Betclic 3. Lidze, Grupie I](/images/mecz/thumbnails/zabkovia-zabki-gks-belchatow-28032026-14.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Ząbkovia Ząbki – GKS Bełchatów 1:4 w Betclic 3. Lidze, Grupie I

Złote Gody zyskały pamiątkę, którą można otworzyć po latach

Oliwia Bieniek z Zawad pojedzie na mistrzostwa Europy po kolejne sportowe przełomy

W Bełchatowie forum gospodarcze znów otwiera drzwi dla biznesu i samorządu

W Bełchatowie młodzi mechanicy pokazali klasę w AutoMotoFach

Telefon z banku i wpłatomat bitcoin - stracił wszystkie oszczędności

Bełchatów zgaśnie na godzinę. W sobotni wieczór dołączy do światowej akcji

Szpital w Bełchatowie dostanie nowy sprzęt za 950 tys. zł z gminnej puli

Bełchatowskie Amazonki pokazują, jak z choroby rodzi się wspólnota

Bełchatów stawia na cyfrową pewność – ruszają darmowe szkolenia dla mieszkańców

Mundur z bliska - bełchatowscy uczniowie zobaczyli policyjne zaplecze

Nocny przelot nad Bełchatowem wskazał, gdzie z sieci ucieka ciepło

SZTUKA BEZ GRANIC w Bełchatowie - rękodzieło i obrazy w Galerii MCK
Przydatne dane teleadresowe
- Powiatowy Zarząd Dróg w Bełchatowie - kontakt, godziny, informacje
- Urząd Gminy Bełchatów - kontakt, godziny, informacje
- Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Józefa Ignacego Kraszewskiego w Bełchatowie - Filia nr 4 - kontakt, godziny, informacje
- Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Bełchatowie - kontakt, godziny, informacje
- Muzeum Regionalne w Bełchatowie - kontakt, godziny, informacje
- Dom Pomocy Społecznej w Bełchatowie - kontakt, godziny, informacje
