Najpopularniejsze wiadomości, fakty i informacje dla miasta Bełchatów

Pełny harmonogram planowanych wyłączeń dostepny jest na stronie PGE DystrybucjaPełny harmonogram planowanych wyłączeń dostępny jest na stronie PGE Dystrybucja

 

W najbliższych dniach mieszkańcy kilku rejonów Bełchatowa mogą spodziewać się przerw w dostawie prądu. Jak informuje Rejon Energetyczny, kilkugodzinne wyłączenia spowodowane będą pracami konserwatorskimi.

 


PGE Dystrybucja planuje kolejne czasowe przerwy w przesyle energii elektrycznej. W czwartek, 8 kwietnia, w godzinach między 7:00 a 9:00 oraz 15:00 – 18:00, prądu w gniazdkach mogą nie mieć mieszkańcy ulic: Grabowej, Myśliwskiej, Zakątek, Wrzosowej, Czaplinieckiej, Ustronie, Spokojnej oraz Zacisze.


Z kolei w niedzielę, 11 kwietnia, przerwa dotyczyć będzie nieruchomości położonych przy ulicach: 1 Maja, rotm. W. Pileckiego, Bocznej, Okrzei, Kościuszki oraz Nadrzecznej. W tym przypadku prądu może nie być między godz. 7:30 a 12:30.


Jak na swojej stronie podaje operator, z chwilowym brakiem energii elektrycznej mogą spodziewać się także mieszkańcy osiedla Łąkowa oraz ulic Łąkowej i Mielczarskiego. W tym przypadku przerwa w przesyle zaplanowana jest na czwartek, 15 kwietnia w godz. 11:00 – 14:00.


Więcej informacji na temat planowanych prac oraz szczegółowy harmonogram wyłączeń znaleźć można na stronie www.pgedystrybucja.pl w zakładce: Wyłączenia. W razie pytań można także zadzwonić pod bezpłatny nr tel. 991. Rejon Energetyczny Bełchatów zaznacza, że z przyczyn od nich niezależnych, może nie dojść do przerw w dostawie energii, a przewidywany czas oraz zakres planowanego wyłączenia może ulec zmianie.AP