Najpopularniejsze wiadomości, fakty i informacje dla miasta Bełchatów

Od blisko 40 lat gromadzimy wiedzę na temat odpylania przemysłowego. Dzięki temu dokładnie poznaliśmy zasady funkcjonowania systemów odpylania, które wyposażone są w filtry workowe. Szybko identyfikujemy potrzeby klientów i skutecznie rozwiązujemy problemy. Nasza firma  kolekcjonuje wszystkie elementy tekstylne do filtracji, które są niezbędne do odpylania w zakładzie przemysłowym. Codziennie wykonujemy setki worków filtracyjnych różnego typu, także te nietypowe. Troska o Państwa potrzeby i ochronę środowiska naturalnego przed nadmierną emisją pyłów, to nasze priorytety, którym jesteśmy wierni od kilkudziesięciu lat.

Szeroki wybór worków filtracyjnych i innych produktów

W ofercie naszej firmy znajduje się największy w Polsce asortyment worków filtracyjnych, które przeznaczone są do urządzeń odpylających.

W każdej chwili mogą Państwo zapoznać się ze szczegółowymi informacjami na temat worków filtracyjnych - materiału, z którego zostały wykonane, ich rodzajów i zastosowania.

Do wyboru mają Państwo różne worki filtracyjne, takie jak: poliester, polipropylenpoliakrylonitryl, meta-aramid, PPS, poliimid, tkanina szklana z membraną PTFE, PTFE. Pełne opisy każdego z nich dostępne są na naszej stronie.

Producent worków filtracyjnych – profesjonalizm i tradycja

Zachęcamy także Państwa do zapoznania się z ofertą innych naszych produktów, do których należą: kosze wsporcze przeznaczone do worków filtracyjnych, rękawy zsypowe i do odsiewaczy, worki do filtracji mokrej, filtry kasetowe i kieszeniowe do wentylacji i klimatyzacji, filtry patronowe i absolutne, kompensatory tkaninowe, jak również multikieszenie i siatki filtracyjne, włókniny, tkaniny oraz maty.

Profesjonalne usługi serwisowe

Nasza oferta serwisowa obejmuje szeroki zakres usług, które dla Państwa przygotowaliśmy. Zajmujemy się wymianą worków  filtracyjnych, ich demontażem, montażem lub wymianą koszy wsporczych. Nasi specjaliści wyczyszczą komorę czystą filtra, wymienią uszczelniania klapy w filtrze oraz przetestują jego układ szczelności. Wszystkie zużyte worki filtracyjne utylizujemy, przez co nasza działalność jest w pełni ekologiczna.

Nasi specjaliści rozwiążą każdy problem związany z filtracją i prawidłowym odpylaniem. Zajmujemy się doradztwem w zakresie wszelkich problemów, jakie związane są z instalacją filtracyjną, użyciem odpowiedniego materiału filtracyjnego oraz optymalnym obciążeniem włókniny.

Jako profesjonalny producent worków filtracyjnych zatrudniamy tylko wykwalifikowanych pracowników i fachowców, którzy od lat pracują w tej branży. Współpraca z nami, to gwarancja utrzymania filtrów w optymalnej kondycji. Każdy problem związany z systemem prawidłowej filtracji zostanie przez nas rozwiązany. Pozostajemy do Państwa dyspozycji.