O.S.T.R. otworzy 43. Dni Bełchatowa koncertem rapowym
W nadchodzący weekend mieszkańcy będą mieli okazję uczestniczyć w 43. Dniach Bełchatowa, które zapowiadają się bardzo atrakcyjnie. Trzy dni pełne wydarzeń kulturalnych i muzycznych rozpoczną się już w piątek, 21 czerwca. Pierwszy dzień imprezy zdominują rytmy rapu i hip-hopu, a na scenie pojawią się znane postaci polskiej sceny muzycznej.
  1. Piątek z rapem i hip-hopem
  2. Bronx7 otwiera koncerty
  3. Występ Herbiarza
  4. Gwiazdą wieczoru O.S.T.R.

Weekend pełen muzycznych emocji zbliża się wielkimi krokami. Już w piątek, 21 czerwca, ruszają 43. Dni Bełchatowa. Festiwal rozpocznie się w klimatach rapu i hip-hopu, a na scenie za Gigantami Mocy wystąpią znani artyści.

Wieczór otworzy Bronx7, wszechstronna artystka, która łączy w swojej twórczości mroczne, głębokie brzmienia z elektroniką. Jej utwory, takie jak „Niewyraźne myśli”, „Konsternacja” czy „Drill”, zdobyły serca fanów. Koncert Bronx7 rozpocznie się o godzinie 19:00.

Po niej na scenę wejdzie Herbiarz, czyli Michał Olech – trójmiejski raper, producent muzyczny i pisarz. Jego twórczość charakteryzuje się różnorodnością gatunków, a utwory takie jak „Spowiedź”, „Mowa ciała” i „Joga” są doskonale znane fanom hip-hopu. Herbiarz wystąpi o godzinie 20:00.

Gwiazdą piątkowego wieczoru będzie O.S.T.R. – jedna z najważniejszych postaci polskiej sceny rapowej. Adam Andrzej Ostrowski, laureat pięciu Fryderyków, znany jest z utworów takich jak „ABC”, „Kochana Polsko”, „Ile Jestem W Stanie Dać” czy „Śpij Spokojnie”. Jego koncert rozpocznie się o godzinie 21:00.

Nie przegapcie tego wyjątkowego wydarzenia! Dni Bełchatowa to nie tylko koncerty, ale także wiele atrakcji dla całych rodzin. Zapraszamy do wspólnego świętowania!


Opierając się na: Urząd Miasta