Ania Turska z Bełchatowa laureatką trzech konkursów przedmiotowych
Ania Turska, uczennica Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka, zdobyła tytuł laureatki w trzech kuratoryjnych konkursach przedmiotowych. To ogromne osiągnięcie dla młodej bełchatowianki, która wykazała się ponadprzeciętną wiedzą z języka polskiego, hiszpańskiego oraz matematyki.
  1. Ania Turska zdobyła tytuł laureatki w trzech konkursach.
  2. Osiągnięcia dotyczyły języka polskiego, hiszpańskiego i matematyki.
  3. Wręczenie nagród odbyło się 28 maja na Uniwersytecie Łódzkim.
  4. Gratulacje dla Ani oraz jej rodziców i nauczycieli.

Kuratoryjne konkursy przedmiotowe cieszą się wysoką rangą i są doskonałym barometrem pracy szkół z uzdolnionymi uczniami. Przejście przez trzy etapy – od szkolnego po wojewódzki – nie jest łatwe, a tytuł laureata otwiera drzwi do najlepszych szkół średnich w Polsce. To ogromne wyróżnienie, które często jest dla uczniów ważniejsze niż oceny na świadectwie.

Anna Turska, uczennica Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka, znalazła się w gronie najlepszych z najlepszych. Została jedną z trzech uczniów w regionie, którzy zdobyli tytuł potrójnego laureata w tegorocznych konkursach. Jej osiągnięcia w dziedzinie języka polskiego, hiszpańskiego oraz matematyki zasługują na szczególne uznanie.

Wtorek, 28 maja, na długo pozostanie w pamięci Ani. To właśnie tego dnia, w auli Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, odebrała zaświadczenia i nagrody. Wyróżnienie to jest efektem jej ciężkiej pracy i determinacji, a także wsparcia, jakie otrzymała od rodziców i nauczycieli.

Uczennica Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka, Anna Turska, zasłużyła na ogromne brawa za swoje osiągnięcia. Życzymy jej dalszych sukcesów na ścieżce edukacyjnej oraz wielu kolejnych triumfów w przyszłości.


UM Bełchatów