To będzie niezapomniana noc i najważniejszy w życiu bal dla maturzystów z II Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kochanowskiego w Bełchatowie.
studniówka kochanek-0937-1
Podczas studniówki w pięknej oprawie w Restauracji Jan, w sobotni wieczór, bawili się maturzyści wraz z osobami towarzyszącymi oraz nauczycielami i wychowawcami. Reprezentanci klas dostojnie zatańczyli poloneza, były podziękowania dla nauczycieli i wychowawców oraz tradycyjny tort i toast lampką szampana. Anita Szymczyk-Trawińska dyrektor szkoły uroczyście rozpoczęła bal studniówkowy.
Maturzystom, w tym wyjątkowym wydarzeniu towarzyszyła Starosta Bełchatowski Dorota Pędziwiatr oraz Wicestarosta Bełchatowski Jacek Bakalarczyk.
Matura jest wysokim szczytem górskim, a jak już się na niego wdrapiecie, to rozciągnie się przed wami cały obszar górskich możliwości, możliwości życiowych. Ja wam z całego serca życzę, żebyście wszyscy zdali maturę, żebyście tych możliwości w życiu mieli bardzo dużo. Podczas zdobywania kolejnych gór możecie się wiele razy potknąć, czasami przewrócić, zwątpić, ale jeśli zaufacie sobie, nie będziecie bać się podejmowania decyzji i angażowania się, to poradzicie sobie i będziecie w stanie iść dalej. Pamiętajcie, że sukces nigdy nie jest ostateczny, a porażka nigdy nie jest całkowita. Najważniejsza jest odwaga, by kontynuować. Ja wam z całego serca życzę tej odwagi, to ona dodaje skrzydeł . powiedziała do maturzystów Dorota Pędziwiatr Starosta Bełchatowski.