Targ Nieruchomości to pierwsze tego typu wydarzenie w BełchatowieTarg Nieruchomości to pierwsze tego typu wydarzenie w Bełchatowie

 

Planujesz sprzedać mieszkanie? Chcesz się dowiedzieć jak je do tego przygotować? A może poszukujesz pośrednika, który pomoże Ci znaleźć Twoje wymarzone M? Na te i wiele innych pytań odpowiedź znajdziecie na miejskim Targu Nieruchomości. Wydarzenie, na które zaprasza prezydent Mariola Czechowska, już 1 października w Miejskim Centrum Kultury PGE Gigantach Mocy w godz. 15:00-19:00.

 

 

To pierwsze takie wydarzenie w Bełchatowie. Na Targu Nieruchomości swoje stoiska będą mieć m.in. bełchatowscy pośrednicy nieruchomości, specjaliści branży budowlanej i wykończenia wnętrz. Na zainteresowanych czekać będzie też rzeczoznawca, ekspert finansowy, który podpowie, jak uniknąć kredytowych pułapek i architekt zajmujący się projektami domów.

 

Podczas Targu Nieruchomości odbędzie się także kilka prelekcji. Dzięki nim m.in. dowiemy się, jak zrobić dobre zdjęcie, by nieruchomość szybciej się sprzedała, a także co to takiego home staging. W programie znalazły się również pokazy, m.in. stylizacji – meble w roli głównej oraz florystyczny – rola kwiatów we wnętrzu.

 

- Podczas miejskiego Targu Nieruchomości będzie można zdobyć sporo wiedzy. Począwszy od poszukiwania lokalu, poprzez jego kredytowanie, na urządzeniu i wystroju kończąc – mówi Jakub Berłowski, koordynator Zespołu ds. Rozwoju Miasta w bełchatowskim Urzędzie Miasta. – W nasz projekt włączyły się bełchatowskie firmy, za co serdecznie im dziękujemy. Nasi wystawcy chętnie odpowiedzą na Państwa pytania, pomogą rozwiać wątpliwości, podpowiedzą najlepsze rozwiązania. Liczymy, że Targ Nieruchomości będzie bardzo owocny zarówno dla bełchatowian, którzy planują zakup, budowę, urządzanie nieruchomości, jak i dla tych, którzy oferują tego typu usługi – dodaje Jakub Berłowski, koordynator Zespołu ds. Rozwoju Miasta w bełchatowskim Urzędzie Miasta.

 

ADA

 

W Targu Nieruchomości udział weźmie kilkanaście bełchatowskich firmW Targu Nieruchomości udział weźmie kilkanaście bełchatowskich firm