Spersonalizowany prezent świąteczny dla nauczyciela – co wybrać?

Grudzień to czas, gdy wystrój szkolnych korytarzy zmienia się na bardziej świąteczny, a uczniowie i nauczyciele zabierają się za planowanie klasowych wigilijek. Obchody świąt są zależne od samej szkoły, jednak w większości przypadków uczniowie i wychowawcy losują, dla kogo mają kupić prezent do określonej kwoty. Prezent świąteczny dla nauczyciela nierzadko stanowić może sporą zagwozdkę – co takiego podarować ulubionemu wychowawcy, by wywołać uśmiech na jego twarzy? Postanowiliśmy przygotować kilka propozycji spersonalizowanych prezentów dla nauczyciela, które świetnie wpisują się w nastrój nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

Kubek termiczny z grawerunkiem dla najlepszego wychowawcy!

Zima zbliża się wielkimi krokami. Temperatura staje się coraz niższa, a my zaczynamy wyciągać z szafy cieplejsze odzienie, ubierając się na tak zwaną „cebulkę”. Nic nie rozgrzewa tak dobrze, jak ciepła kawa lub herbata, zamknięta w estetycznym i funkcjonalnym termosie z nadrukiem. Sklep MURRANO oferuje wysokiej jakości kubki termiczne dedykowane nauczycielom. To znakomity pomysł na prezent, zwłaszcza jeżeli nauczyciel lub nauczycielka są prawdziwymi smakoszami gorących napojów. Kubek termiczny na długo utrzymuje wysokie oraz niskie temperatury napoju, a precyzyjnie wykonany techniką laserową nadruk będzie trzymał się na kubku przez wiele lat! Do takiego prezentu świetnym dodatkiem może okazać się zestaw herbat ukryty w drewnianej skrzyneczce z grawerem. Taki duet na pewno usatysfakcjonuje nauczyciela, zwłaszcza gdy prezent będzie spersonalizowany.

Kubek termiczny z grawerunkiem dla najlepszego wychowawcy!

Planner książkowy na przyszły rok jako pomysł na prezent

Grudzień to czas, gdy zaczynamy snuć plany na nadchodzący rok. Spersonalizowany kalendarz książkowy z nadrukiem stanowi wspaniały pomysł na upominek dla nauczyciela. Planner jest podzielony na kilka działów, uwzględniając przy tym: plan półroczny, plany miesięczne, plany tygodniowe, a także plany dzienne. Zeszyt został zaprojektowany w taki sposób, by zawierał w sobie również miejsce na notatki. Sztywna i błyszcząca okładka jest wytrzymała na wygięcia, a wymiary pozwalają zmieścić notes w torebce czy plecaku. Nauczyciel, który lubi mieć wszystko pod kontrolą z pewnością ucieszy się z prezentu utrzymanego w tematyce organizera.

Planner książkowy na przyszły rok jako pomysł na prezent

Bawełniana torba z nadrukiem na prezent dla nauczyciela

Zastanawiając się nad prezentem dla nauczyciela, warto postawić na klasyczne upominki, które są jednocześnie estetyczne i funkcjonalne. Taki przykład stanowi pojemna torba z nadrukiem, wykonana z wysokogatunkowej bawełny. Gadżet ten może posłużyć do przechowywania zakupów czy innych potrzebnych przedmiotów. Ze względu na właściwości materiału, jaki stanowi bawełna, torba jest wysoce odporna na zniszczenie. Wiele sklepów internetowych oferuje nanoszenie nadruków zupełnie za darmo, dzięki czemu kupujący może uczynić prezent wysoce spersonalizowanym.

Bawełniana torba z nadrukiem na prezent dla nauczyciela

Czy prezent świąteczny dla nauczyciela to konieczność?

Prezent na święta dla nauczyciela nie jest obowiązkiem uczniów, jednak coraz częściej staje się to normą w wielu szkołach. Więź łącząca wychowawcę ze swoją klasą jest bardzo silna; uczniowie nierzadko podziwiają swoich pedagogów, a także są wdzięczni za przekazywaną wiedzę i doskonałe podejście. Prezent na święta dla nauczyciela to również okazja do uszczęśliwienia belfra, zwłaszcza jeżeli jest on przygotowywany przez uczniów ze wszystkich klas. Pomysł na prezent może przybrać naprawdę różne formy; wszystko zależy od tego, jaką narrację zechcą przyjąć uczniowie i ich rodzice.