Poszukiwani się wystawcy z różnorodnym asortymentem Poszukiwani się wystawcy z różnorodnym asortymentem

 

Trwają przygotowania do Dni Bełchatowa. Główne obchody święta miasta zaplanowane są na ostatni weekend czerwca. Będą koncerty, plenerowe zabawy,  strefa gastronomiczna. Do udziału w wydarzeniu prezydent Mariola Czechowska zaprasza także rękodzielników, twórców ludowych i wystawców, którzy chcieliby wynająć stoisko i zaprezentować swój asortyment.

 

 

Piątkowe wydarzenia, jak zawsze odbędą się w centrum miasta, dokładnie za sceną plenerową MCK PGE Gigantów Mocy. Z kolei sobotnie i niedzielne w parku Olszewskich, gdzie oprócz sceny plenerowej staną również stoiska wystawiennicze. Tak, jak w latach poprzednich, będą one zlokalizowane wzdłuż wybranych parkowych alejek.

 

Osoby, które chciałyby wystawić swoje prace, wyroby, produkty, mogą się już zgłaszać. Poszukiwani są wystawcy z różnorodnym asortymentem od rękodzieła, przez zabawki, po minerały i obrazy.

 

Aby zarezerwować stoisko trzeba wypełnić formularz (wzór do pobrania z załącznika poniżej) i przesłać go drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.. Najpóźniej do 21 czerwca należy też uiścić opłatę wystawienniczą.

 

Dodatkowych informacji udzielają pracownicy bełchatowskiego Muzeum Regionalnego pod numerem telefonu: 44 633 11 33.

 

ADA

 

pdfFormularz zgloszeniowy wystawcy Dni Belchatowa.pdf