dron belchatow 0529Targ Nieruchomości odbędzie się w budynku MCK PGE Giganty Mocy

 

Jakie mieszkania najlepiej się sprzedają? Na co zwracają uwagę klienci podczas oględzin lokalu i czy skorzystać z pomocy agenta? Jak nowocześnie i z gustem urządzić swoje M? Odpowiedzi na te i inne będzie można uzyskać na naszym październikowym wydarzeniu dedykowanym właśnie temu tematowi. Przedsiębiorcy zainteresowani udziałem w Targu będą mogli zgłaszać taką chęć już od 1 lipca. Będzie to pierwsza w naszym mieście impreza dedykowana osobom planującym zakup mieszkania lub domu. Jej głównym celem ma być promocja lokalnych przedsiębiorców działających w branżach związanych bezpośrednio lub pośrednio z rynkiem nieruchomości.


Do udziału w Targu Nieruchomości, który planujemy na początku października, już dziś zapraszamy zainteresowanych przedsiębiorców. Mile widziani są pośrednicy w obrocie nieruchomości, rzeczoznawcy, doradcy kredytowi, projektanci ogrodów, ale nie tylko. Targ będzie także doskonałą przestrzenią do zaprezentowania swojej oferty przez fotografów, dekarzy, elektryków, budowlańców czy specjalistów od remontów. Imprezie towarzyszyć będą również wykłady i panele poświęcone różnym tematom związanym z branżą budowlaną i nieruchomości.


Wszyscy, którzy chcą zaznaczyć swoją obecność na bełchatowskim Targu Nieruchomości, od 1 lipca będą mogli składać formularze zgłoszeniowe. Druk dostępny jest w załączniku poniżej artykułu oraz w Zespole ds. Rozwoju Miasta (Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, pokój nr 304, II piętro). Można je dostarczyć osobiście do magistratu lub wysłać mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.. Na zgłoszenia od wystawców czekamy do 10 sierpnia.


– Dla bełchatowian będzie to dobra okazja, by w jednym miejscu porozmawiać ze specjalistami na różne tematy związane z nieruchomościami. Z targu z pewnością skorzystają również osoby przymierzające się do remontu domu lub mieszkania. Wśród wystawców będą firmy prezentujące elementy wykończenia i wyposażenia wnętrz. Liczymy również na obecność architektów i designerów, którzy podpowiedzą, jak urządzić swoje wnętrze, by było ono nie tylko piękne, ale także funkcjonalne. Z pewnością to impreza dla wszystkich, którzy marzą o własnym mieszkaniu lub domu. Wszyscy zwiedzający będą mogli skorzystać z bezpłatnych porad eksperckich – mówi Jakub Berłowski, koordynator Zespołu ds. Rozwoju Miasta w bełchatowskim magistracie.

 

AP

Załączniki:
Download this file (targ_nieruchomości_formularz_zgloszeniowy.doc)Formularz zgłoszeniowy - Bełchatowski Targ Nieruchomości[ ]34 kB
Download this file (targ_nieruchomości_regulamin.doc)Regulamin Bełchatowskiego Targu Nieruchomości[ ]59 kB