19 kwietnia 2022 roku w auli Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi odbyło się uroczyste przekazanie nadinsp. Sławomirowi Litwinowi pucharu za zajęcie I Miejsca w XII Międzynarodowym Turnieju Służb Mundurowych Piłki Halowej im. podkomisarza Andrzeja Struja. Trofeum przekazali reprezentanci łódzkiego garnizonu Policji, którzy zwyciężyli wśród drużyn mundurowych z terenu całej Europy. Drużyna piłkarska reprezentująca Komendę Wojewódzką Policji w Łodzi nie miała sobie równych.

Turniej po rocznej przerwie spowodowanej pandemią odbył się na boiskach  stolicy naszego kraju, w dniach od 15 do 18 marca 2022 roku. W turnieju wzięły udział 52 drużyny służb mundurowych z Polski  i zagranicy. Ja zwykle zawody stały na bardzo wysokim poziomie.  Tym bardziej sukces jaki osiągnęli nasi piłkarze jest wyjątkowy. W finale turnieju,  nasi zawodnicy po bardzo zaciętym i pasjonującym  meczu pokonali Reprezentację Polskiej Policji. Do zwycięstwa w turnieju i zdobycia pucharu nasi zawodnicy dołączyli dwie nagrody: posterunkowy Artur Krysiak z KPP w Brzezinach został wybranym najlepszym bramkarzem turnieju, zawodnikiem fair play XII Turnieju im. podkom. Andrzeja Struja wybrany został posterunkowy Marcin Kuliberda OPP w Łodzi.
Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi nadinsp. Sławomir Litwin pogratulował zwycięzcom i podziękował za zaangażowanie i ogrom pracy włożonej w zwycięstwo. Wszystkim zawodnikom i organizatorom komendant wręczył listy gratulacyjne i życzył dalszych sukcesów sportowych a także zawodowych.