Najpopularniejsze wiadomości, fakty i informacje dla miasta Bełchatów

Jedna z nieruchomości do kupienia położona jest przy ul. Iglastej Jedna z nieruchomości do kupienia położona jest przy ul. Iglastej

 

Miasto wystawiło na sprzedaż dziesięć działek budowalnych. Wszystkie są uzbrojone, mają też dogodną lokalizację i różne powierzchnie. Jeśli więc planujesz zakup nieruchomości, koniecznie sprawdź miejską ofertę.

 

 

Miasto dysponuje atrakcyjnymi działkami, na których można wybudować dom, budynek usługowy czy na przykład garaż. Powierzchnia tych gruntów waha się od kilku do kilkudziesięciu arów, większość z nich – głównie te pod zabudowę jednorodzinną, położona jest w cichej i spokojnej okolicy. Co ważne, kupując od miasta nieruchomość, nie trzeba płacić podatku od wzbogacenia. 

 

Na sprzedaż, w drodze ustnych przetargów nieograniczonych, wystawionych jest właśnie dziesięć miejskich nieruchomości. Położone są one przy ulicach: Wichrowej, Zakątek, Iglastej, Tęczowej, Górniczej, a także Powstańców Śląskich i Goetla. W ofercie są również tereny przy al. Włókniarzy. Szczegółowe informacje, dotyczące m.in. jakie jest ich przeznaczenie, powierzchnię czy cenę wywoławczą można znaleźć w ogłoszeniach, które dostępne są w zakładce „przetargi - nieruchomości”. Natomiast dokładną lokalizację każdej z proponowanych działek sprawdzić można na internetowych mapach, to znaczy geoportalu. Rozwijając z lewej strony portalu zakładkę WMS Starostwo Powiatowe, można sprawdzić między innymi przebieg infrastruktury technicznej w interesującym nas obszarze.

 

>>> Czytaj: Ogłoszenie - przetarg ul. Iglasta

>>> Czytaj: Ogłoszenie – pozostałe przetargi

>>> Sprawdź lokalizację działki na geoportalu miasta

 

Wszystkie przetargi odbędą się w czwartek, 10 grudnia w magistracie. Dokładne godziny podane są w każdym ogłoszeniu. Mogą w nich uczestniczyć osoby fizyczne i prawne po wpłaceniu w wyznaczonym terminie wadium w wysokości 10 proc. ceny wywoławczej działki.

 

ADA