Latynowskie danie to specjalność restauracji Buenos AiresLatynowskie dania - na wynos lub z dowozem - to specjalność restauracji Buenos Aires


Akcja /Bełchatowska przedsiębiorczość w nowej odsłonie/ rozkręca się. Coraz więcej lokalnych firm gastronomicznych proponuje m.in. dostawę swoich specjałów pod drzwi klienta. Tak kształtuje się „nowa normalność” na naszym rynku. Swój udział w jej kreowaniu ma również restauracja Buenos Aires.

 

 

Zupy, sałatki, drugie dania, przekąski, a wszystko przyrządzone zgodnie z tajnikami kuchni latynoskiej – tak w największym skrócie przedstawia się propozycja bełchatowskiego lokalu Buenos Aires. O samym menu więcej przeczytać można na stronie www.buenosairesrestauracja.pl oraz facebookowym profilu firmy. W razie pytań i wątpliwości zawsze można skorzystać z telefonicznej porady kulinarnych konsultantów. Najpierw podpowiedzą, przyjmą zamówienie, a następnie dowiozą je pod wskazany adres.

 

Zachęcamy do korzystania z ich oferty i proponowanych udogodnień. Pamiętajmy, zostając w domu, chronimy siebie i innych, a zamawijąc posiłki u lokalnych restauratorów, przyczyniamy się do ich rozwoju w tych niełatwych czasach.

 

 

Caption Text