Czerwone Gitary wracają do Bełchatowa - Diamentowy Koncert 60-lecia

Wioska dźwięków sprzed lat zawita do Miejskiego Centrum Kultury w Bełchatowie - to propozycja dla tych, którzy chcą poczuć klimat polskiej piosenki na żywo. Jeśli pamiętasz refreny, które nuciła cała rodzina, warto zarezerwować wieczór na spotkanie z legendą.
- Posłuchaj hitów Czerwone Gitary podczas Diamentowego Koncertu w Bełchatowie
- Przeżyj dwugodzinną podróż po przebojach i nowych piosenkach - nostalgicznie i z energią
Posłuchaj hitów Czerwone Gitary podczas Diamentowego Koncertu w Bełchatowie
Zespół zapowiada wyjątkowy, dwugodzinny przegląd największych przebojów i kilku nowych utworów - taka setlista ma wywołać wspomnienia i zebrać publiczność pod jednym dachem. Koncert odbędzie się 17 listopada 2026 o godzinie 19:00 w sali teatralno - widowiskowej MCK Giganty Mocy. 🙂
Skład, który wyjdzie na scenę, to tradycyjne nazwiska rozpoznawalne dla fanów - Jerzy Skrzypczyk (perkusja, śpiew), Mieczysław Wądołowski (gitara akustyczna, śpiew), Arkadiusz Wiśniewski (gitara basowa, śpiew, aranżacje) oraz Marcin Niewęgłowski (gitara solowa, śpiew). Ten odmieniony, młodszy zespół ma za sobą udane jubileuszowe trasy, a Diamentowy Koncert ma składać hołd temu, co przez dekady trafiało do radia i domowych odtwarzaczy.
Przeżyj dwugodzinną podróż po przebojach i nowych piosenkach - nostalgicznie i z energią
To będzie wieczór dla kilku pokoleń jednocześnie - od tych, którzy pamiętają pierwsze płyty, po młodszych słuchaczy ciekawych klasyki w nowym wydaniu. Dla porządku warto przypomnieć, że jubileuszowa trasa 60-lecia startowała już 3 stycznia 2025, a poprzednia trasa z okazji 55-lecia odniosła spory sukces, co podkręca oczekiwania wobec koncertu w Bełchatowie. 🙂
Bilety kupisz online - https://www.kupbilecik.pl/imprezy/197323/Be%C5%82chat%C3%B3w/Czerwone+Gitary/. Powtórzę jeszcze raz - bilety dostępne są na stronie https://www.kupbilecik.pl/imprezy/197323/Be%C5%82chat%C3%B3w/Czerwone+Gitary/.
Zarezerwuj sobie wieczór, zabierz znajomych i daj się ponieść piosenkom, które zostały wpisane w polską kulturę popularną. Do zobaczenia w Gigantach Mocy - muzyka ma tu być mostem między przeszłością a teraźniejszością.
na podstawie: MCK w Bełchatowie.
Ostatnie Artykuły

Droga do PSZOK w Zawadach będzie zamknięta. Punkt też przerwie pracę

Piknik w Kleszczowie pokazał, jak wiele znaczy dom tworzony z serca

Amazonki spotkały się w Bełchatowie. Mówiono o badaniach i sile kobiet

Rodzinny rajd rowerowy wraca do Zelowa. Będzie sport i lekcja bezpieczeństwa

Wielki peleton przejedzie przez Bełchatów. Będą utrudnienia na 1 Maja

Korty, stadion i bieżnie. W Bełchatowie układa się pełne sportowe lato

MCK rozgrzewa Bełchatów - teatr, warsztaty i retro granie

Bełchatowski kurs pływania dla dzieci. Trzy poziomy i stałe godziny

W Zelowie radę tworzy 15 osób. Prezydium już jest znane

Powiat bełchatowski w krajowej czołówce. Jest 15. miejsce w rankingu samorządów

Duży remont w IPS nr 3. Dach i sala wielofunkcyjna przechodzą metamorfozę

Bełchatów sprawdza, jak ochronić się przed upałem i ulewą

Pływalnia Kryta PCS znika na tydzień. Basen przejdzie przegląd techniczny

Bełchatów dostanie komedię o sanatorium, gdzie nikt nie wychodzi bez zamieszania
Przydatne dane teleadresowe
- Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kleszczowie - kontakt, godziny, świadczenia
- Sanepid Bełchatów - kontakt, godziny, zatrucia, woda i nosicielstwo
- Gminny Ośrodek Kultury w Klukach - kontakt, zajęcia i opłaty
- Miejski Zakład Komunikacji w Bełchatowie - kontakt, rozkłady, wynajem autobusów
- Parafia Narodzenia NMP w Bełchatowie - msze, kancelaria, sakramenty
- Gminna Biblioteka Publiczna w Klukach - kontakt, godziny, katalog online
