W dniach 8 – 9 listopada w Łodzi odbędzie się konferencja „Rola środków wsparcia na rzecz MŚP w sprawiedliwej transformacji”. Konferencja poświęcona będzie promowaniu wymiany wiedzy związanej ze wsparciem lokalnych MŚP w celu  wsparcia procesu sprawiedliwej transformacji. Partnerem wydarzenia zainicjowanego przez program JTP GROUNDWORK, który wspiera Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego w programowaniu kompleksowego systemu wsparcia dla MŚP w ramach Funduszu Sprawiedliwej Transformacji,  jest Powiat Bełchatowski.
Zrzut ekranu 2023-10-31 132315
Podczas wydarzenia zespół projektu pn. Sprawiedliwa transformacja w Europie Środkowej (JETforCE) będzie do dyspozycji uczestników wraz ze stoiskiem informacyjnym, w tym dotychczas opracowanymi w ramach międzynarodowego partnerstwa materiałami.

Informacje o wydarzeniu:
Konferencja poświęcona jest promowaniu wymiany wiedzy związanej ze wsparciem lokalnych MŚP w celu  wsparcia procesu sprawiedliwej transformacji. Będzie to platforma dla instytucji wspierających MŚP, ekspertów i władz regionalnych do nawiązywania kontaktów, dzielenia się cennymi spostrzeżeniami i poszerzania sieci kontaktów zawodowych. Konferencja zaprezentuje również inspirujące przykłady innowacyjnych metod wsparcia MŚP.

Lokalizacja: Vienna House by Wyndham Andel's Łódź, Polska 
Zgłoszenia: e-mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 6 listopada br.

Agenda konferencji w załączniku.