Powiat Bełchatów: Zarządzanie rozwojem obszaru w transformacji - spotkanie on-line

2 min czytania

Serdecznie zapraszamy na siódme wydarzenie w ramach Akademii Sprawiedliwej Transformacji”. Celem podejmowanych aktywności jest pogłębienie wspólnego rozumienia celów operacyjnych Terytorialnego Planu Sprawiedliwej Transformacji Województwa Łódzkiego. Najbliższe wydarzenie w formule on-line na platformie Webex, odbędzie się dnia 28 kwietnia 2022 r. (czwartek) w godzinach: 13:00-14:30.

Temat spotkania: Wyzwania i korzyści zintegrowanego planowania i zarządzania rozwojem w obszarach transformacji.

Ekspertami będą:
- Dominik Drzazga, doktor habilitowany w dziedzinie nauk społecznych, w dyscyplinie nauk o zarządzaniu i jakości ze specjalnością w zakresie: planowanie przestrzenne, zintegrowane planowanie i zarządzanie rozwojem terytorialnym, polityka i planowanie środowiskowe, zarządzanie środowiskiem, rozwój sustensywny na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Kierował przez wiele lat studiami podyplomowymi na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego adresowanymi do kadr samorządowych, a także studiami MPA (Master of Public Administration).

- Małgorzata Żak-Skwierczyńska, doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie nauk o zarządzaniu. Adiunkt w Katedrze Zarządzania Miastem i Regionem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Specjalista w zakresie zarządzania na poziomie lokalnym i regionalnym, zintegrowanego podejścia do planowania i zarządzania rozwojem, obszarów funkcjonalnych, w tym miejskich obszarów funkcjonalnych oraz zarządzania projektami (w tym projektami zintegrowanymi).

Uczestnicy spotkania będą mieli okazję do wysłuchania prezentacji oraz aktywnego uczestnictwa w dyskusji.

Zwracamy się z prośbą o rejestrację zainteresowanych osób (do dnia 27 kwietnia 2022 r. do godziny 16:00), e-mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w celu udostępnienia linku do wydarzenia oraz wypełnienie załączonej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz podpisanie jej i odesłanie scanu razem ze zgłoszeniem. (Osoby, które wysyłały zgodę na przetwarzanie danych osobowych na V lub VI Akademię Sprawiedliwej Transformacji, już nie wysyłają ponownie tej zgody).

Robert Michalski
Departament Doradztwa ds. Transformacji Niskoemisyjnej
ŁÓDZKA AGENCJA ROZWOJU REGIONALNEGO S. A.

Starostwo Powiatowe w Bełchatowie, powiat-belchatowski.pl/powiat-t70/aktualnosci-a75/zarzadzanie-rozwojem-obszaru-w-transformacji-spotkanie-on-line-r17212

Autor: krystian