Z nami znajdziesz atrakcyjne oferty pracy w Bełchatowie

Bełchatów to miasto położone w województwie łódzkim, około 50 kilometrów na południe od miasta Łódź. W okolicach tego miasta znajduje się największe w naszym kraju zagłębie paliwowo-energetyczne. Jeżeli szukasz pracy w Bełchatowie, znajdziesz ją na przykład na stanowisku doradcy do spraw nieruchomości. Posiadamy także oferty pracy dla operatorów maszyn budowlanych, czy inspektorów do spraw BHP.

Doświadczony operator maszyn budowlanych w Bełchatowie

Operator maszyn budowlanych to pracownik fizyczny, który specjalizuje się w obsłudze różnych maszyn budowlanych (na przykład koparek, wiertnic i wielu innych). Warunkiem koniecznym do podjęcia pracy jako operator maszyn budowlanych jest posiadanie uprawnień do obsługi maszyn wykorzystywanych przez firmę, w której staramy się o pracę. Od operatora maszyn budowlanych wymaga się bardzo dobrej kondycji fizycznej, dobrego stanu zdrowia (zarówno fizycznego, jak i psychicznego), dyspozycyjności, a także doświadczenia na podobnym stanowisku. Budowy często odbywają się w miejscowościach odległych od naszego miejsca zamieszkania, dlatego ważna jest gotowość do częstych wyjazdów (pracodawcy zazwyczaj gwarantują zakwaterowanie). Operator maszyn budowlanych powinien być osobą odpowiedzialną, sumienną i posiadać umiejętność pracy w grupie. Choć praca jest wymagająca, osoby ją wykonujące mogą często liczyć na atrakcyjne zarobki.

Sprawdź aktualne oferty https://megapraca.pl/praca-operator-koparki-polski/belchatow 

Dużo ofert pracy dla doradców do spraw nieruchomości

Doradca do spraw nieruchomości to osoba zatrudniona w biurze nieruchomości lub prowadząca własną działalność gospodarczą. Jego obowiązki można w skrócie określić jako opiekę nad klientem zainteresowanym zakupem nieruchomości. Doradca zajmuje się między innymi wyceną nieruchomości (biorąc pod uwagę realia rynkowe), stara się dostosować nieruchomości do możliwości finansowych kupującego, jego potrzeb i stylu życia, jest odpowiedzialny za bezpieczny przebieg transakcji. Jego priorytetem powinno być dobro i zadowolenie klienta. Od doradców nieruchomości wymaga się wykształcenia wyższego i licencji pozwalającej na wykonywanie zawodu. Zarobki w tym zawodzie są wysokie, ale zróżnicowane.

Aktualne oferty https://megapraca.pl/praca-agent-nieruchomosci/belchatow

Poszukiwany inspektor do spraw BHP

Osoba zatrudniona na stanowisku inspektora do spraw BHP zajmuje się kontrolą i bieżącym monitorowaniem przestrzegania przez firmę wymogów BHP. Prowadzi on szkolenia z zakresu BHP, jest odpowiedzialny za wykonywanie sprawozdań, prowadzi audyty z zakresu BHP, bierze udział w dochodzeniach powypadkowych, współpracuje z zewnętrznymi jednostkami w zakresie BHP. Jego zadaniem jest również dokonywanie oceny ryzyka zawodowego. Od potencjalnego kandydata na to stanowisko wymaga się wykształcenia wyższego, doświadczenia w zawodzie, znajomości języków obcych, biegłej obsługi komputera, posiadania prawa jazdy kategorii B. Inspektor do spraw BHP powinien być osobą odpowiedzialną, sumienną i uczciwą.

Szukasz pracy e Bełchatowie? Sprawdź aktualne oferty  https://megapraca.pl/praca-belchatow