Najpopularniejsze wiadomości, fakty i informacje dla miasta Bełchatów

„Praca na dawnej fotografii” – weź udział w konkursie i zdobądź nagrody!

Młodym ludziom ciężko jest sobie wyobrazić czasy, w których stanowiska pracy tak bardzo różniły się od tych dzisiejszych w szczególności w dobie technologii, która nas otacza. Zespół Aplikuj.pl jest pewny, że bardzo chętnie poznaliby oni codzienną rzeczywistość swoich rodziców czy też dziadków. Niestety często nie mają możliwości, aby dowiedzieć się jak to wyglądało. Organizowany przez nas konkurs miałby im w tym pomóc.

Zapraszamy wszystkie osoby 50+ z województwa świętokrzyskiego i łódzkiego do udziału w naszym konkursie. Jesteśmy pewni, że chętnie podzielicie się swoimi wspomnieniami na rzecz przyszłego pokolenia pracowników. Jeśli w starych albumach posiadasz zdjęcia z czasów swojej pracy, podziel się nimi z nami.

Jedyne co trzeba zrobić to wybrać najlepsze 3 zdjęcia z kolekcji i wysłać je do redakcji naszego portalu poprzez internetowy formularz zgłoszeniowy https://www.aplikuj.pl/konkurs-praca-na-dawnej-fotografii-zgloszenie. Czekamy na Twoje zgłoszenie do 4 czerwca 2021 roku.

Zapewniamy, że warto! Nie dość, że możesz zgarnąć atrakcyjną nagrodę (kursy komputerowe(strefakursow.pl), telefony komórkowe oraz inne gadżety technologiczne i ciekawe książki), to jeszcze będziesz mieć szansę zobaczyć swoje fotografie w pokonkursowej galerii wraz ze zdjęciami innych uczestników.