UM Bełchatów: Będzie przerwa w dostawie prądu

1 min czytania

Przerwa w dostawie prądu dotyczy tylko ul. Harcerskiej

Bełchatowski Rejon Energetyczny zaplanował przerwy w dostawie energii elektrycznej. 27 marca między godz. 9 .00 a 13.00 prądu zabraknie w posesjach przy ul. Harcerskiej.

PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź Rejon Energetyczny Bełchatów informuje o planowanej przerwie w dostawie prądu w piątek 27 marca. Wyłączenie dotyczy nieruchomości znajdujących się w Bełchatowie przy ul. Harcerskiej. Przerwa będzie kilkugodzinna, trwać będzie od godz. 9.00 do 13.00.

Jednocześnie Rejon Energetyczny Bełchatów zaznacza, że z przyczyn od nich niezależnych, może nie dojść do włączeń, a przewidywany czas przerwy oraz zakres planowanego wyłączenia może ulec zmianie.

Informacje o planowanych przerwach w dostawie energii elektrycznej można znaleźć na stronie www.pgedystrybucja.pl oraz pod bezpłatnym numerem tel. 991.

Miasto Bełchatów, belchatow.pl/, belchatow.pl/aktualnosci/7798-bedzie-przerwa-w-dostawie-pradu

Autor: krystian