koncert syjon 5538Koncert Uwielbienia odbędzie się w Bełchatowie po raz kolejny - w październiku minionego roku wystąpiła grupa Syjon

Zespół ICE Worship Team zagra podczas koncertu ewangelizacyjnego „iSkra dla Pana”, który odbędzie się już w sobotę, 15 czerwca, w hali Energia . Wcześniej odbędą się warsztaty muzyczne prowadzone przez Huberta Kowalskiego, wciąż można się na nie zapisywać. Koncert rozpocznie się o godz. 16, a wstęp jest bezpłatny.

 

To już kolejny koncert ewangelizacyjny w Bełchatowie. Tym razem na scenie wystąpi zespół ICE Worship Team pod batutą Huberta Kowalskiego. Grupę tworzą muzycy z różnych części Polski, a także Niemiec, Anglii i Białorusii. Można ich było posłuchać m.in. podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Recital poprowadzi Jan Pospieszalski - znany muzyk, aranżer i kopozytor, a także dziennikarz i publicysta. Piosenki będą przeplatane m.in. wypowiedziami uczestników na temat rodziny, swojej historii, związkach, trudnościach, ale i o pięknie oraz radości jaka wynika z wierności Przykazaniom Bożym.


Oprócz koncertu odbędą się także warsztaty muzyczne. Poprowadzi je Hubert Kowalski, dyrygent m.in. zespołu "Jednego Serca. Jednego Ducha". Udział w nich może wziąć każdy, kto zainteresowany jest muzyczną posługą w kościele. Przewidziane są dwie grupy - chóralna i orkiestrowa. Chóralna przeznaczona jest dla tych, których pasją jest śpiewanie połączone z wyznaniem wiary – członkowie chórów, scholi, zespołów wokalnych i indywidualni śpiewacy. Z kolei grupa orkiestrowa przewidziana jest dla muzyków grających na instrumentach orkiestrowych – od 3 klasy Szkoły Muzycznej II st. Wszystkim zarejestrowanym do wydarzenia zostaną wcześniej przesłane materiały nutowe do wstępnego przeczytania. Spotkanie zaplanowane jest na czwartek, 13 czerwca, o godz. 16:00 w Oratorium św. Jana Pawła II przy parafii pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Bełchatowie. Bełchatowianie, którzy są zainteresowani warsztatami mogą się kontaktować z organizatorami za pośrednictwem maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


plakatA4 iskra