Już dziś, wraz ze Stowarzyszeniem Tak dla Bełchatowa i Polską Zieloną Siecią zapraszamy na kolejne warsztaty z cyklu „Kobiece opowieści. Wizje przyszłości Bełchatowa”. Uczestniczki spotkania będą odkrywać potencjał miasta, by razem móc wpłynąć na jego przyszłość. Tym razem wizje przyszłości pomoże stworzyć Agnieszka Matan, komiczka i edukatorka, która uczy improwizacji komediowej.
400033438_660476702811745_4571479416294944695_n
Inicjatywa polega na zaangażowaniu mieszkanek Bełchatowa w tworzenie przyszłości miasta oraz pokazanie im, jak improwizacja może pomóc w wyrażeniu pomysłów na lokalną społeczność w przyszłości. Scenariusze tworzone są na żywo bez wcześniejszego przygotowania - wystarczy obecność i gotowość do zabawy.

Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 18 listopada w siedzibie Fundacji Rozwoju Nitka, przy pl. Wolności 10 w Bełchatowie w godz. 9.30 (z powitalnym poczęstunkiem) - 14.00.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona. Wystarczy zarejestrować się w formularzu dostępnym pod tym linkiem:
https://forms.gle/WWe5Fm9HhGo9josZ8

Przez cały warsztat organizatorzy zapewniają opiekę nad dziećmi -  wystarczy zgłosić taką potrzebę na dwa dni przed wydarzeniem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Warsztaty organizowane są przez Stowarzyszenie Tak dla Bełchatowa, Starostwo Powiatowe w Bełchatowie i Polską Zieloną Sieć w ramach półrocznego projektu badawczego realizowanego we współpracy z Unią Europejską.