Zabiegi na rozstępy – poznaj skuteczne sposoby na rozstępy

Zabiegi na rozstępy prawdopodobnie większość ludzi kojarzy jedynie ze skomplikowanymi operacjami. Mało osób jednak wie o alternatywnych, nie mniej skutecznych sposobach poradzenia sobie z ów problemem. Clinica Cosmetologica przy użyciu specjalistycznego sprzętu jest w stanie usunąć twoje rozstępy z niemal każdej części ciała, zachowując przy tym najniższą możliwą inwazyjność. Jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz bądź nie możesz dokonać operacji plastycznej, ten artykuł z pewnością cię zainteresuje.

Po co wykonywać zabiegi na rozstępy?

Oczywiście istnieją sposoby na pielęgnacje skóry, takie jak nawilżanie jej, stosowanie preparatów regenerujący bądź aktywność fizyczna, lecz żaden z nich nie jest w stanie usunąć rozstępów, w szczególności tych zaawansowanych. Wymienione sposoby, mimo swojej użyteczności, nie dokonają znaczących zmian w istnieniu rozstępów. Jedynie zastosowanie odpowiednich zabiegów jest w stanie całkowicie pozbyć się problemu.

Zabiegi na rozstępy - które są naprawdę skuteczne?

Poniżej wymieniamy najskuteczniejsze oraz cieszące się największą popularnością zabiegi na rozstępy:

  • Zabieg laserowy

Zabieg laserowy na rozstępy jest wyjątkowo mało inwazyjny oraz bezbolesny. Laser wnika w skórę uszkadzając w ten sposób naskórek oraz skórę właściwą, co prowadza do wymuszenia intensywnej regeneracji włókien skóry. W gabinetach Clinica Cosmetologica stosujemy jedynie najwyższej klasy sprzęty laserowe służące w celu zmaksymalizowania satysfakcji klienta.

  • Mikronakłucia

Zabieg ten jest zdecydowanie propozycją dla osób, które wymagają najwyższej możliwej precyzji. Urządzenie przypominające długopis, w dokładny sposób tworzy frakcyjne mikroukłucia na skórze, przez które to następnie wchłaniane są do niej niezbędne do regeneracji składniki odżywcze.

  • Mezoterapia

Mezoterapia igłowa jest zabiegiem polegającym na dostarczaniu do głębszych warstw skóry odpowiednio dobranych składników odżywczych przy użyciu cienkiej igły. Przy tym zabiegu istnieje możliwość zastosowania kremu znieczulającego.

Niezależnie od wybranej metody, należy mieć na uwadze, iż dla podtrzymania efektów konieczne będzie zadbanie o dietę oraz odpowiednią pielęgnacje skóry. Dowiedz się więcej https://clinicacosmetologica.pl/artykuly/rozstepy/

Wskazania i przeciwwskazania

Warto mieć na uwadze to, że podjęcie się jakiegokolwiek zabiegu z kategorii medycyny estetycznej lub kosmetologicznej powinno zostać przedtem skonsultowane ze specjalistą w celu dopasowania rodzaju zabiegu do indywidualnych potrzeb klienta. Clinica Cosmetologica oferuje bezpłatne konsultacje z kosmetologiem, podczas których można dowiedzieć się jaki zabieg na rozstępy wybrać.

Czy zabiegi na rozstępy są bolesne? Jak wygląda taki zabieg?

Odpowiedź na pierwsze pytanie jest w większości przypadków jednoznaczna- nie. Zdecydowana większość zabiegów jest całkowicie bezbolesna, a w przypadku niskiej tolerancji na ból klienta, istnieje możliwość zastosowania kremu znieczulającego. Zabiegi na rozstępy wykonywane w Clinica Cosmetologica są mało inwazyjne, jednak bardzo skuteczne.

„Rozstępy są częstym powodem do zmartwień tudzież kompleksów u wielu osób, szczególnie wśród kobiet. Niewiele z nich jednak wie, że istnieją mało inwazyjne sposoby na radzenie sobie z nimi. W Clinica Cosmetologica wykonujemy takie zabiegi, kobiety a także mężczyźni w różnym wieku opuszczają gabinet z widocznym zadowoleniem na twarzach” - mówi Karolina Formela, kosmetolog z Clinica Cosmetologica

Jakich efektów można się spodziewać?

Aby całkowicie usunąć rozstępy, w zależności od ich stanu zaawansowania wymagana jest różna ilość zabiegów. Aby dowiedzieć się więcej, należy skontaktować się skonsultować z naszym specjalistą.

Podsumowanie

Jak widzisz, istnieją sprawdzone i poparte licznymi badaniami zabiegi na rozstępy u kosmetyczki. Jeśli masz rozstępy i zależy ci na takich rzeczach jak bezpieczeństwo lub niska inwazyjność, zdecydowanie powinieneś rozważyć wymienione w artykule opcje.

Zapraszamy do naszych gabinetów:

Clinica Cosmetologica Gdańsk
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3
80-210 Gdańsk
Tel. 791 604 604

Oraz

Clinica Cosmetologica Gdynia
ul. Powstania Styczniowego 22/2
81-519 Gdynia
Tel. 791 600 607