Najpopularniejsze wiadomości, fakty i informacje dla miasta Bełchatów

Lubimy dostawać prezenty, to nie ulega wątpliwości. Jak jest jednak z ich kupowaniem? Co najczęściej dajemy w prezencie? Co, zrobić, gdy zabrakło nam pomysłów na prezent?

Prezenty robione własnoręcznie

To grupa prezentów, które wykonują głównie dzieci. Taki prezent można dostać z jakiejś szczególnej okazji, ale też zupełnie bez okazji. Najczęstsze robione przez dzieci prezenty to laurki czy biżuteria z koralików. Warto wspomnieć, że własnoręcznie robione prezenty cieszą się coraz większą popularnością także wśród nastolatków oraz dorosłych. Osoby obdarowywane takim prezentem doceniają przede wszystkim wysiłek włożony w przygotowanie upominku.

Prezenty personalizowane

Od lat dużą popularnością cieszą się prezenty personalizowane, czyli takie, które dzięki umieszczeniu odpowiedniego nadruku czy graweru są dedykowane konkretnej osobie. Ciekawy i niecodzienny gadżet może być pamiątką na wiele lat. Jakie personalizowane gadżety i upominki wybieramy najczęściej? Bardzo dużą popularnością cieszą się koszulki oraz kubki z nadrukiem, ale sięgamy też po kalendarze, nesesery czy akcesoria do alkoholu. Kobiety bardzo często dostają personalizowaną biżuterię, która staje się pamiątką konkretnych wydarzeń, np. narodzin dziecka.

Dużym zainteresowaniem cieszą się również personalizowane foto-książki oraz plakaty. Aby prezent tego typu był "trafiony", musisz bardzo dobrze znać osobę, którą chcesz obdarować upominkiem i mieć pewność, że np. posiada na tyle duży dystans w stosunku do siebie, by pokazać się na mieście w zabawnej koszulce lub nosić bransoletkę, na której wygrawerowana jest osobista dedykacja.

Vouchery

To bardzo specyficzna grupa prezentów. To tak naprawdę bon, zapowiedź upominku. Można wybrać voucher dotyczący konkretnej atrakcji/usługi, bądź voucher opiewający na konkretną kwotę. Ty opłacasz voucher, w zamian za co osoba obdarowywana dostaje kartę upominkową, którą okazuje robiąc zakupy/ korzystając z atrakcji. Każdy voucher ma określoną datę ważności, zazwyczaj jest to miesiąc bądź dłuższy odcinek czasu.

Jakie typy prezentów najczęściej wręczamy?

Zaletą tego typu prezentów jest to, że można wybierać voucher spośród wielu ciekawych i niecodziennych atrakcji. Bardzo popularne jest wręczanie voucherów na biżuterię. Jeżeli osoba, którą obdarowujesz marzy o ekstremalnej przygodzie możesz jej wręczyć voucher na off-road, lot szybowcem bądź skok ze spadochronem. Niebezpieczeństwem tego typu prezentów jest ryzyko, że nie trafisz w gust obdarowywanej osoby i nie wykorzysta ona karty upominkowej.

Prezenty, które sprawdzają się niemalże zawsze

Istnieje pewne grupa prezentów, które są "bezpieczne", to znaczy, że istnieje bardzo duża szansa, że upominek będzie trafiony. Co może być  takim prezentem? Gdy obdarowujemy osoby starsze doskonale sprawdzi się roślina doniczkowa bądź cięte kwiaty. Osoba nieco młodsza z pewnością ucieszy się gdy zostanie obdarowana dobrym jakościowo alkoholem. Niezmiennie trafiony upominek stanowi koperta z pieniędzmi - w tym przypadku osoba obdarowana może sama podjąć decyzję na co przeznaczy otrzymaną kwotę.

Więcej informacji

Jeżeli szukasz ciekawego pomysłu na prezent, znajdziesz go na stronie https://www.ministerstwogadzetow.com/ - sklep z prezentami