Powiat Bełchatów: Piękne, proste i słodkie życzenia

1 min czytania

Jak co roku w dniach 21-22 stycznia w naszym kraju obchodzony jest Dzień Babci i Dziadka. Przy współpracy z OHP w Bełchatowie uczniowie ZSP Nr4 kształcący się w zawodzie kucharz postanowili zorganizować Dzień Seniora”.

Z tej okazji aby docenić wszystkie osoby starsze zamieszkujące Dom Pomocy Społecznej w Bełchatowie obdarowali ich słodkim poczęstunkiem. Pod opieką nauczyciela przedmiotów gastronomicznych Pani Wiesławy Koniecznej młodzież oszacowała ilość niezbędnych składników, przygotowała listę zakupów a także zajęła się procesem przygotowywania pysznych faworków, które zostały przekazane mieszkańcom DPS.

Zajęcia kulinarne poza wymiarem integracyjnym miały za zadanie podtrzymać tradycję obchodów Dnia Babci i Dziadka - tak ważnych osób dla każdego z nas. Były także doskonałym sprawdzianem umiejętności praktycznych młodych kucharzy przed zbliżającymi się egzaminami.


ZSP Nr 4 w Bełchatowie

Starostwo Powiatowe w Bełchatowie, powiat-belchatowski.pl/, powiat-belchatowski.pl/powiat-t70/aktualnosci-a75/piekne-proste-i-slodkie-zyczenia-r15276

Autor: krystian