UM Bełchatów: Infolinia ZUS w sprawie programu Płatnik
W COT ZUS można uzyskac informacje nt. programu Płatnik
W związku z udostępnieniem nowej wersji programu Płatnik, z Centrum Obsługi Telefonicznej (COT) ZUS kontaktuje się bardzo duża liczba klientów. Aby usprawnić klientom kontakt w tej sprawie, Zakład Ubezpieczeń Społecznych uruchomił specjalną linię w kwestii aktualizacji programu.
Od 26 stycznia obowiązuje nowa wersja programu Płatnik. Przedsiębiorcy rozliczający się z ZUS za pomocą programu Płatnik, mogą używać do tego celu tylko nowego, zaktualizowanego programu. Zmiany wynikają z obowiązujących od nowego roku zmian przepisów. Zaktualizowany, bezpłatny program Płatnik, można pobrać na stronie zus.pl.
W związku z tym z Centrum Obsługi Telefonicznej (COT) ZUS kontaktuje się aktualnie bardzo duża liczba klientów. Aby usprawnić kontakt z Zakładem w tej sprawie utworzona została specjalna linia. Konsultanci Centrum Obsługi Telefonicznej dostępni są w dni robocze w godz. 7.00 18.00. Numer COT dla osób dzwoniących z telefonów stacjonarnych to 801 400 987, dla dzwoniących z telefonów stacjonarnych oraz komórkowych 22 560 16 00 (koszt połączenia wg umowy klienta z operatorem telekomunikacyjnym).
Klienci chcący uzyskać informacje w sprawie programu Płatnik w czasie kontaktu z Centrum Obsługi Telefonicznej zainteresowani powinni wybrać opcję 6 - Aktualizacja programu Płatnik w wersji 10.02.002”.
Dodatkowo, w godzinach 8:00 15:00 Zakład Ubezpieczeń Społecznych udostępnił numery telefonów, pod którymi także można uzyskać wsparcie w zakresie aktualizacji programu Płatnik.
Dodatkowe numery infolinii ZUS w sprawie programu Płatnik
Miasto Bełchatów, belchatow.pl/, belchatow.pl/aktualnosci/6509-infolinia-zus-w-sprawie-programu-platnik
Ostatnie Artykuły

W Bełchatowie szykują Radę Seniorów. Mieszkańcy mogą jeszcze zgłaszać uwagi

Stres przyszedł dopiero przy wejściu. Maturzyści weszli w decydujący maraton

Marsz w lesie i koncert w Grocholicach. Tak świętowano 3 Maja w Bełchatowie

Biblioteka szykuje tydzień pełen spotkań i książkowych łowów

Orkiestra dostała nową salę prób. W Grocholicach odbył się pierwszy koncert

W Zelowie 3 maja połączyło szkoły, instytucje i mieszkańców
![[PIŁKA NOŻNA] Betclic 3. Liga Grupa 1 (Grupa I): GKS Bełchatów – Olimpia Elbląg 3:1, mocna końcówka gospodarzy](/images/mecz/thumbnails/gks-belchatow-olimpia-elblag-02052026-31.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Betclic 3. Liga Grupa 1 (Grupa I): GKS Bełchatów – Olimpia Elbląg 3:1, mocna końcówka gospodarzy

Tężnie już działają. Fontanny wracają na majowy spacer w Bełchatowie

Hejnał Bełchatowa zabrzmiał codziennie. To godzina z miejskiej historii

5,3 mln zł na drogi powiatowe. W gminie ruszają kolejne inwestycje

Big Banda zagra dla mam w Bełchatowie. Będą hity, dęciaki i wzruszenia

Miliony z funduszu solidarnościowego już podzielone. Pieniądze pójdą w teren

Bełchatowska policja rusza z akcją - jednoślady pod lupą do czerwca

Muzyczny bukiet dla mam zabrzmi w Grocholicach
Przydatne dane teleadresowe
- Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie - kontakt, bilety, zajęcia i lokalizacje
- Urząd Gminy Bełchatów - godziny, wydziały, kontakt i sprawy online
- Filia w Bełchatowie - kontakt i usługi
- Centrum Administracyjne do Obsługi Placówek Opiekuńczo - Wychowawczych w Bełchatowie - kontakt, godziny, informacje
- Gminny Ośrodek Kultury Bełchatów - zajęcia, filie i kontakt
- Przedsiębiorstwo Komunikacji, Transportu i Usług Komunalnych Gminy Bełchatów - kontakt, godziny i awarie
