•  

  To już czwarta odsłona Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego "Łódzkie na plus"To już czwarta odsłona Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego "Łódzkie na plus"

   

  Ruszyła czwarta edycja Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego na 2021 rok. Do rozdysponowania jest w sumie 8 mln złotych. W lutym odbywają się spotkania informacyjne. Termin na złożenie wniosku mija 12 marca.

  Kampanie AdWords z http://sem-assistant.com/oferta/linki-sponsorowane/ dzień zyskują na popularności. Kto dokładnie może zdecydować się linki sponsorowane Google? Podpowiadamy!

  Właściciele dużych korporacji

  Niektórzy sądzą, że właściciele dużych korporacji nie muszą robić zbyt dużo, by utrzymać się na rynku. Ich pozycja jest ugruntowana przez to, jaki zasięg ma dana firma. Jednak praktyka pokazuje, że nawet najpotężniejsi w branży bardzo szybko mogą spaść z pozycji lidera, jeśli nie zadbają o to, by ją utrzymać. Dlatego należy sięgać po wszystkie dostępne rozwiązania, w tym również po linki sponsorowane w Google. To jedno z lepszych rozwiązań, które pozwala dotrzeć do docelowej grupy odbiorców i sprawia, że firma nadal może zostać liderem w branży.

  Właściciele średniej wielkości przedsiębiorstw

  Średniej wielkości firmy również mogą zdecydować się na kampanię Google Ads AdWords . Wszystko dlatego, że linki sponsorowane Google AdWords zapewniają możliwość taniego wypromowania firmy, jak również oferowanych produktów bądź usług. Na pewno to dobre rozwiązanie dla tych n, którzy dopiero wchodzą na rynek i nie mają zbyt wysokiego budżetu na kampanię. Dlaczego? Powód jest banalnie prosty, kampania AdWords cennik ma bardzo elastyczny, co oznacza, że można go dostosować zarówno do swoich potrzeb, jak i możliwości finansowych.

  Właściciele małych firm

  Właściciele małych firm również mają szansę na to, by wypromować swoją firmę. Na pewno kampania produktowa AdWords to coś, co pomoże dotrzeć do docelowej grupy odbiorców i sprawi, że marka stanie się bardziej rozpoznawalna. Z takiego rozwiązania można korzystać zarówno sezonowo, czyli np. wtedy, gdy towar zalega w magazynach, jak i przez cały czas, bo reklama Google AdWords jest stosunkowo tania, a przy tym bardzo szybko daje widoczne efekty. To na pewno powinno przekonać wielu właścicieli małych firm, ponieważ tutaj zazwyczaj każdy grosz się liczy. Kampanię AdWords mają to do siebie, że każdy inwestor sam ustala, ile wyda się na reklamę. To od nas zależy, ile zapłacimy za pojedyncze kliknięcie swojej reklamy, jak również jakie koszty poniesiemy za wyświetlanie reklamy w Google.

  Osoby prowadzące jednoosobową działalność

  A co z osobami prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą? Czy tutaj prowadzenie kampanii AdWords ma sens? Niektórzy pewnie uznają, że osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą nie muszą nic robić, zwłaszcza jeśli swoją działalność prowadzą tylko na linku lokalnym. Jednak rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej, bo to właśnie właściciele tych najmniejszych firm muszą się najwięcej napracować, by jakoś wybić się z konkurencji. Całe szczęście do swoich usług mają wiele różnego typu narzędzi, w tym również Google linki sponsorowane. Aby otrzymać jak najlepsze efekty, można poprosić o pomoc kogoś bardziej doświadczonego, kto na co dzień przygotuje kampanie AdWords . Kto to taki? Na pewno to agencja AdWords , czyli firma, która zatrudnia samych specjalistów, którzy doskonale wiedzą, jak tworzyć profesjonalne kampanie AdWords , która zapewnią pożądane efekty.

  Kampania linków sponsorowanych – kto może sięgnąć po takie narzędzie?

 • Zawsze tam, gdzie jesteśmy potrzebni - policjanci ugasili pożar samochodu

  Szybka reakcja bełchatowskich policjantów zapobiegła rozprzestrzenieniu się ognia w BMW, które stanęło w płomieniach. Dzięki akcji gaśniczej przeprowadzonej przez stróżów prawa niebezpieczeństwo zostało zażegnane.

 • Bełchatowianie mogą za darmo uzyskać fachową pomoc np. doborze sposobu opodatkowania swojej firmyBełchatowianie mogą za darmo uzyskać fachową pomoc np. doborze sposobu opodatkowania swojej firmy

   

  Masz własną firmę? A może dopiero planujesz założenie działalności gospodarczej? Przyjdź na bezpłatne spotkanie z doradcą podatkowym, które odbędzie się w czwartek, 20 lutego. Fachowcy z Krajowej Izby Doradców Podatkowych za darmo wytłumaczą wszelkie zawiłości związane m.in. ze sposobem opodatkowania prowadzonego biznesu czy zarządzaniem firmą.

 • Chcesz stracić oszczędności całego życia? Przekaż je oszustowi, który podaje się za policjanta!

  APELUJEMY i OSTRZEGAMY !!!! Prawdziwi funkcjonariusze nigdy nie proszą o przekazanie jakichkolwiek pieniędzy. Jeżeli dzwoni do nas osoba, która podając się za policjanta żąda od nas pieniędzy na jakikolwiek cel - pamiętajmy, że jest to OSZUST. Każdy taki telefon powinien wzbudzić czujność ! W każdym przypadku odebrania takiej informacji telefonicznej należy natychmiast się rozłączyć i powiadomić policję. Każdorazowo warto wszystko gruntownie sprawdzić i nie ulegać namowom przestępców.

 •  

  Węgrzy kolejny raz z rzędu spędzają zimowe ferie w BełchatowieMłodzież z Csongrádu wizytę w Bełchatowie rozpoczęła od zwiedzania magistratu

   


  Do Bełchatowa przyjechali uczniowie, nauczyciele i pracownicy urzędu miasta z węgierskiego Csongrádu. Goście spędzą u nas najbliższy tydzień. Spotkanie w magistracie, zwiedzanie miasta, wycieczki, zajęcia i warsztaty z uczniami III LO to tylko niektóre z zaplanowanych na ten czas atrakcji.

  Przerwy w dostawie prądu Rejon Energetyczny zaplanował na 17 i 20 lutego Przerwy w dostawie prądu Rejon Energetyczny zaplanował na 17 i 20 lutego

   

  Bełchatowski Rejon Energetyczny zaplanował przerwy w dostawie energii elektrycznej. 17 lutego prądu zabraknie m.in. w siedzibie magistratu przy ul. Czyżewskiego 7. W tym dniu petenci mogą mieć więc problem z załatwieniem swoich urzędowych spraw.

   

   W 16. rocznicę śmierci gen. kuklińskiego przedstawiciele władz miasta złożyli kwiaty pod tablicą pamiątkową Przedstawiciele władz miasta złożyli kwiaty pod tablicą pamiątkową poświęconą gen. Kuklińskiemu


  Przedstawiciele władz miasta, szkół i placówek kultury uczcili kolejną rocznicę śmierci generała brygady Ryszarda Kuklińskiego. Pod pamiątkową tablicą, która znajduje się przy kościele farnym, złożyli kwiaty i odmówili modlitwę za Ojczyznę. 

 • Z uczniami klas mundurowych rozmawialiśmy o służbie w Policji

  Uczniowie z klas mundurowych w Bełchatowie, którzy rozważają w przyszłości możliwość wstąpienia w szeregi Policji uczestniczyli w lekcjach poświęconych promocji zawodu policjanta.

 • Jak informują służby, w Bełchatowie sytuacja jest stabilnaJak informują służby, w Bełchatowie sytuacja jest stabilna - mieszkańcy nie zgłaszali żadnych szkód

   

  Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Łodzi ostrzega przed silnym wiatrem. W porywach może wiać z prędkością nawet do 100 km/h. W Bełchatowie na ten moment nie odnotowano żadnych zdarzeń związanych mocniejszymi podmuchami wiatru. Ostrzeżenie drugiego stopnia obowiązuje do godz. 21 w poniedziałek, 10 lutego. IMGW zaleca ostrożność i apeluje o śledzenie komunikatów o sytuacji pogodowej.

   

   16. rocznica śmierci gen. bryg. Ryszarda Kuklińskiego przypada dokładnie 11 lutegoMinutą ciszy i złożeniem kwiatów pod pamiątkową tablicą przy farze przedstawiciele miasta uczczą rocznicę śmierci gen. R. Kuklińskiego


  Dokładnie 16 lat temu zmarł generał brygady Ryszard Kukliński. 11 lutego, w rocznicę jego śmierci, władze miasta złożą kwiaty pod pamiątkową tablicą w parafii farnej.

 • Z końcem maja maluchy na os.Budowlanych będą korzystać z nowych urządzeń zabawowychZ końcem maja maluchy na os.Budowlanych będą korzystać z nowych urządzeń zabawowych

   

  Plac zabaw w okolicach bloków nr 10 i 12 na osiedlu Budowlanych zyska nowy wygląd. Tym samym najmłodsi będą mieć nowoczesne, bezpieczne i funkcjonalne miejsce do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. W najbliższym czasie ruszy demontaż obecnych urządzeń, a wszystko ma być gotowe do końca maja.

 • Policyjne działania „Niechronieni Uczestnicy Ruchu Drogowego”

  Dzisiaj, 6 lutego 2020 roku w całym kraju policjanci ruchu drogowego prowadzą działania pn. „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”. Mimo, że nadrzędnym celem działań jest troska o bezpieczeństwo pieszych i rowerzystów, funkcjonariusze zwracają równiż uwagę na każde zachowanie niezgodne z prawem.

 • Uroczysta zbiórka w Komendzie Wojewódzkiej

  5 lutego 2020 roku w auli Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, odbyła się uroczysta zbiórka kadry kierowniczej Łódzkiego Garnizonu. Była to okazja, aby podziękować za dotychczasową służbę policjantom odchodzącym na emerytury i jednocześnie wprowadzić lub powierzyć obowiązki innym oficerom obejmującym nowe stanowiska.