• Podsumowanie listopadowego weekendu na drogach powiatu bełchatowskiego

  Długi listopadowy weekend za nami, a nad bezpieczeństwem jak zawsze czuwali bełchatowscy policjanci. Funkcjonariusze kontrolowali między innymi trzeźwość kierujących i prędkość z jaką się poruszali. W tym okresie nie odnotowaliśmy żadnych wypadków. Policjanci pracowali na miejscu 4 kolizji drogowych. Funkcjonariusze zatrzymali też 6 nietrzeźwych kierowców.

 • Pod pomnikiem marszałka Piłsudskiego zostały złożone kwiaty Część patriotyczna miejskich uroczystości odbyła się na Placu Wolności w pobliżu posągu marszałka Piłsudskiego

   

  Bełchatowianie świętowali 101. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Była uroczystość patriotyczna z przysięgą nowych Strzelców i złożeniem kwiatów, ale też koncert, wojskowa grochówka, występ miejskiej orkiestry z Grocholic.

  Na najmłodszych będą czekać m.in. ekologiczne przedstawienia Na najmłodszych będą czekać m.in. ekologiczne przedstawienia

   

  Miasto organizuje ekologiczną, antysmogową akcję pod hasłem „Stop smog! Oddychaj zdrowo”. Będą przedstawienia, warsztaty z klockami Lego w roli głównej i stoiska informacyjne. To wszystko już w najbliższą sobotę, 16 listopada w Galerii Olimpia.

  Auta na abonament to nowa usługa, świadczona przez wypożyczalnię samochodów luksusowych w Warszawie. W jej ramach klient może przez rok jeździć zupełnie nowym autem, posiadającym gwarancję producenta, nie ponosząc przy tym wysokich kosztów. Sprawdź, na czym polega usługa i jakie przynosi korzyści.

  Abonament na auto od wypożyczalni samochodów luksusowych w Warszawie

  Wypożyczalnia samochodów luksusowych – usługa abonamentu na auto

  Auto na abonament jest bardzo ciekawym rozwiązaniem, dzięki któremu nowe modele samochodów są w zasięgu ręki każdego klienta. Wypożyczalnia samochodów luksusowych Warszawa zapewnia swoim klientom dostęp do najbardziej atrakcyjnych, nowoczesnych modeli, oferując wyjątkowo korzystne warunki wynajmu. Na czym polega usługa?

  W ramach abonamentu samochodowego klient otrzymuje auto prosto z salonu na pełen rok. W tym czasie opłaca jedynie korzystny abonament, którego wysokość jest stała. Przez 12 miesięcy może swobodnie korzystać z pojazdu, a po zakończeniu umowy wystarczy, że zwróci go do siedziby wypożyczalni. Może również od razu zdecydować się na kolejną umowę i wybrać dla siebie następne nowe auto. Takie rozwiązanie sprawia, że niemal każdy może pozwolić sobie na codzienne korzystanie z nowoczesnych, zadbanych, luksusowych aut, które z pewnością spełnią wszystkie oczekiwania.

  Dodatkowe usługi wypożyczalni samochodów

  Abonament na auto to nie tylko możliwość wynajęcia nowego modelu na korzystnych warunkach, ale także dodatkowe usługi, świadczone przez wypożyczalnię samochodów luksusowych w Warszawie. Klient może zdecydować się na rozszerzenie abonamentu o usługi, które są bardzo przydatne podczas codziennego korzystania z pojazdu – należą do nich:

  • zapewnienie pełnego pakietu ubezpieczenia,
  • udostępnienie serwisowania i przeglądów w ASO,
  • zapewnienie pakietu assistance i auta zastępczego,
  • zapewnienie, przechowywanie i sezonowa wymiana opon zimowych.

  Dzięki temu klient zostanie odciążony od wielu formalności i może swobodnie korzystać z nowego auta, nie martwiąc się o kwestie naprawy czy pomocy w awaryjnych sytuacjach.

  Szeroki wybór aut na abonament

  Wypożyczalnia samochodów luksusowych w Warszawie zapewnia klientom dostęp do wielu wyjątkowych modeli aut, pochodzących od najlepszych producentów. Można wśród nich znaleźć zarówno popularne, jak i rzadziej spotykane modele, które z pewnością spełnią wszystkie oczekiwania pod względem wygody i bezpieczeństwa jazdy, wyposażenia czy wyglądu. Duży wybór aut z różnych segmentów sprawia, że każdy klient znajdzie wśród nich swój wymarzony model.

  Zalety usługi abonamentu samochodowego

  Usługi wypożyczalni samochodów wyróżniają się dzięki prostym zasadom i korzystnym warunkom, dzięki którym nowe auta są w zasięgu niemal każdego klienta. Do największych korzyści, związanych z abonamentem samochodowym, należy możliwość wynajęcia nowoczesnego modelu na gwarancji producenta. Zaletą są korzystne warunki finansowe i opłaty w formie wygodnego abonamentu. Do korzyści zalicza się także krótki czas oczekiwania, minimum formalności i niskie ograniczenia, dzięki czemu klient może swobodnie korzystać z nowego auta.

 • Odjeżdżając taxi ze skradzionymi pieniędzmi zgubiła w aucie swoje prawo jazdy

  Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 27-letniej bełchatowiance, która wykorzystując nieuwagę właściciela ukradła portfel z pieniędzmi. Kobieta z miejsca kradzieży odjechała taksówką. Wpadła, bo w aucie wypadło jej prawo jazdy. Usłyszała już zarzut kradzieży. Teraz o jej dalszym losie zdecyduje sąd.

 • Pijany, z sądowym zakazem kierował skradzioną alfą

  Bełchatowscy policjanci skutecznie udaremnili poczynania pijanego 33-latka. Bełchatowianin najpierw ukradł alfa romeo, a później jeździł tym autem ulicami miasta. Zatrzymał się dopiero kiedy chcąc uniknąć kontroli, stracił panowanie nad autem. Swoją podróż zakończył wjeżdżając w dwa samochody stojące na osiedlowym parkingu. Teraz odpowie za kradzież z włamaniem oraz kierowanie autem w stanie nietrzeźwości ina dodatek w okresie obowiązującego zakazu sądowego.

 • Utonęła w Rakówce?

  Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmierci 68-letniej kobiety, której ciało wyłowiono z rzeki Rakówki w Bełchatowie. Przyczynę zgonu wykaże sekcja zwłok.

 • W ostatnim okresie jesienno-zimowym z wychłodzenia zmarły 73 osoby

  Kiedy na zewnątrz panują niskie temperatury wiele osób narażonych jest na utratę życia lub zdrowia na skutek wychłodzenia organizmu. Problem ten dotyka przede wszystkim osoby bezdomne, samotne, w podeszłym wieku. Zagrożenie takie dotyczy także osób będących pod wpływem alkoholu. Nie bądźmy obojętni i alarmujmy Policję za każdym razem, kiedy ktoś jest narażony na wychłodzenie organizmu. Wystarczy jeden telefon, aby uratować komuś życie!

 • Ogólnopolskie działania „Kaskadowy pomiar prędkości”.

  8 listopada 2019 r. w całym kraju policjanci ruchu drogowego przeprowadzą działania kontrolno-prewencyjne pn. „Kaskadowy pomiar prędkości”. Celem działań jest uświadamianie kierującym pojazdami, że nadmierna prędkość jest podstawową przyczyną tragicznych w skutkach wypadków drogowych. Działania mają na celu zapewnienie szeroko rozumianego bezpieczeństwa, dlatego funkcjonariusze będą reagować, poza wykroczeniami w postaci przekroczenia prędkości, również na inne naruszenia przepisów ruchu drogowego.

 • Listopadowy długi weekend

  Przed nami przedłużony listopadowy weekend, który rozpoczął się ogólnopolskimi działaniami kontrolno-prewencyjnymi pn. „Kaskadowy pomiar prędkości”. Większej niż zazwyczaj liczby funkcjonariuszy i kontroli na drogach należy spodziewać się m.in. na głównych ciągach komunikacyjnych.

 • Z bezpłatnych badań może skorzystać każdyspecjalista będzie czekać w godz. 13-17:30Z bezpłatnych badań może skorzystać każdyspecjalista będzie czekać w godz. 13-17:30

   

  Zbliża się Światowy Dzień Rzucania Palenia Tytoniu. To dobra okazja, aby przebadać się i sprawdzić, jak mają się nasze płuca. Miasto zaprasza więc na bezpłatne badania, m.in. spirometrię i mierzenie ciśnienia tętniczego krwi. Akcja zaplanowana jest na środę, 13 listopada w Cafe Senior Raj.  

 • Zmiany w przepisach dotyczących kontroli drogowej. Przepisy obowiązujące od 7 listopada 2019 roku

  W rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie kontroli ruchu drogowego zachowano większość obecnie obowiązujących regulacji dotyczących kontroli drogowej. Głównym celem zmian jest doprecyzowanie dotychczasowych procedur działania np. policji.