Najpopularniejsze wiadomości, fakty i informacje dla miasta Bełchatów

Konsultacje zorganizowane zostaną w Placówce Terenowej łódzkiej Izby Inżynierów Budownictwa przy ul. Okrzei 45Konsultacje zorganizowane zostaną w Placówce Terenowej łódzkiej Izby Inżynierów Budownictwa przy ul. Okrzei 45

„Budowa, eksploatacja, remont Twojego obiektu – porozmawiaj o tym z inżynierem budownictwa”, to hasło Dnia Otwartego organizowanego przez Izbę Inżynierów Budownictwa. Do skorzystanie z tej okazji, inicjatorzy zapraszają również mieszkańców Bełchatowa.

 

 

W sobotę, 25 września w godzinach od  9.00 do 16.00, na terenie kraju, zorganizowane zostaną punkty konsultacyjne dla lokalnych społeczności. W Bełchatowie na pytania z zakresu budowy, eksploatacji czy remontu obiektów, odpowiadać będą inżynierowie budownictwa w siedzibie Placówki Terenowej Łódzkiej Okręgowej Izby Budownictwa przy ul. Okrzei 45.

 

Będzie się można dowiedzieć między innymi: jak wygląda proces inwestycyjny, jakie obowiązują procedury, czym się kierować przy wyborze działki,  jakie istotne zagadnienia natury technicznej dotyczą projektowania i budowy obiektów czy prawidłowego utrzymania i eksploatacji istniejących już obiektów. Akcja ma również promować zawód inżyniera  budownictwa i oraz sam samorząd zawodowy.

 

Konsultacje są nieodpłatne. Mogą z nich skorzystać np. przedstawiciele wspólnot mieszkaniowych, inwestorzy czy właściciele domów jednorodzinnych. W punktach konsultacyjnych eksperci Łódzkiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa pracować będą w wielobranżowych zespołach tak, by w jak najbardziej kompleksowy sposób móc odpowiedzieć na pytania postawione przez osoby, które skorzystają z Dnia Otwartego.

 

Plakat promujący Dzień Otwarty Inżynieria Budownictwa Plakat promujący Dzień Otwarty Inżynieria Budownictwa

 

KR