Najpopularniejsze wiadomości, fakty i informacje dla miasta Bełchatów

Udział w webinarium mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani jego tematyką; fot. pixabayUdział w webinarium mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani jego tematyką; fot. pixabay

 

We wtorek, 18 maja, odbędzie się bezpłatne webinarium „Dbamy o kręgosłup – pozyskaj środki na wdrożenie programu rehabilitacji leczniczej w zakresie chorób grzbietu i kręgosłupa”. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, aby wziąć udział w szkoleniu, należy wcześniej się zapisać.


Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bełchatowie zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarium pn. „Dbamy o kręgosłup - pozyskaj środki na wdrożenie programu rehabilitacji leczniczej w zakresie chorób grzbietu i kręgosłupa”.


Celem szkolenia jest zapoznanie beneficjentów z możliwościami uzyskania wsparcia w ramach Poddziałanie X.3.1 Programy z uwzględnieniem rehabilitacji medycznej ułatwiające powroty do pracy oraz umożliwiające wydłużenie aktywności zawodowej (Program rehabilitacji leczniczej dla mieszkańców województwa łódzkiego w zakresie chorób grzbietu i kręgosłupa, do których predysponuje lub nasila objawy siedzący charakter pracy), Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.


W przypadku chęci wzięcia udziału w webinarium, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie https://rpo.lodzkie.pl/szkolenia-pife/item/4826-webinarium-pn-dbamy-o-kregoslup-pozyskaj-srodki-na-wdrozenie-programu-rehabilitacji-leczniczej-w-zakresie-chorob-grzbietu-i-kregoslupa klikając przycisk „Weź udział”.

 

AP

 

Udział w webinarium jest bezpłatnyUdział w webinarium jest bezpłatny