Najpopularniejsze wiadomości, fakty i informacje dla miasta Bełchatów

 Wody nie mają mieszkańcy Olsztyńskie 5A, 5C oraz Żeromskiego 1, Paderewskiego 5, Słowackiego 2 i 4Wody nie mają mieszkańcy Olsztyńskie 5A, 5C oraz Żeromskiego 1, Paderewskiego 5, Słowackiego 2 i 4

 

Trwa usuwanie awarii wodociągu przy ulicy Chmielowskiego. Służby WOD.-KAN. pracują także w rejonie ul. Żeromskiego, gdzie również wystąpiła usterka sieci. Na czasowy brak wody musi się więc przygotować część mieszkańców tych okolic.

 

Dokładne przyczyny awarii zarówno przy ul. Chmielowskiego, jak i Żeromskiego 1 właśnie są ustalane. Pracownicy WOD.-KANu są na miejscu i pracują. Spółka dokłada wszelkich starań, by usunąć usterki jak najszybciej. Trzeba jednak liczyć się z tym, że może potrwać to kilka godzin. Co za tym idzie część mieszkańców chwilowo nie będzie miała dostępu do bieżącej wody.

 

W przypadku os. Olsztyńskiego będzie jej brakować w blokach: Olsztyńska 5B i Olsztyńska 5C, a także w niektórych zakładach przemysłowych w tej okolicy.

 

Z kolei na Przytorzu woda będzie wyłączona w blokach przy: Żeromskiego 1, Paderewskiego 5 oraz Słowackiego 2 i 4. Na miejscu jest już ustawiony beczkowóz, z którego można zaopatrzyć się w wodę.

 

ADA

Awaria wodociągu przy ul. Żeromskiego 1Awaria wodociągu przy ul. Żeromskiego 1

Awaria sieci przy ul. Chmielowskiego Awaria sieci przy ul. Chmielowskiego