Najpopularniejsze wiadomości, fakty i informacje dla miasta Bełchatów

Uczestnicy szkolenia nauczą się m.in., jak skutecznie prowadzić biznes międzynarodowy; fot./pixabayUczestnicy szkolenia nauczą się m.in., jak skutecznie prowadzić biznes międzynarodowy; fot./pixabay

 

Planujesz rozszerzyć działalność firmy na rynki zagraniczne? Chcesz skutecznie eksportować, ale zastanawiasz się jak? Weź udział w cyklu bezpłatnych szkoleń i dowiedz się, jak pozyskać klientów za granicą. Warsztaty ruszą w poniedziałek, 18 stycznia, a zgłoszenia przyjmowane są do 14 stycznia.


 
 
To już druga edycja szkoleń z cyklu „Eksportowe rewolucje”. Warsztaty, których organizatorem jest Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber, skierowane są do przedsiębiorców z sektora MŚP, którzy zajmują się szeroko rozumianym eksportem lub dopiero planują wejście na rynki zagraniczne.


 
Podczas cyklu pięciu warsztatów poruszane będą tematy, które zapewnią uczestnikom pełną wiedzę i narzędzia do skutecznego prowadzenia biznesu. Będą one dotyczyć tematyki handlu zagranicznego i podstawowych zagadnień związanych z rozpoczęciem i prowadzeniem efektywnej działalności na rynku innym niż rodzimy. Prelegenci omówią strategię eksportową produktów i usług, warunki wejścia na wybrane rynki zagraniczne oraz związane z tym wszelkie aspekty formalno-prawne. Ponadto podpowiedzą, jak sporządzić skuteczną ofertę eksportową oraz jak efektywnie prowadzić marketing i negocjacje międzynarodowe.


 
Uczestnicy warsztatów zdobędą wiedzę na temat typowania nowych rynków docelowych oraz zrozumienia zagranicznych klientów. Ponadto zdobędą także niezbędne umiejętności do prowadzenie międzynarodowych działań marketingowych.


 
Udział w cyklu „Eksportowe rewolucje” jest bezpłatny. Szkolenia prowadzona będą online, a ilość miejsc jest ograniczona. By wziąć w nich udział, należy się wcześniej zapisać. Przedsiębiorcy zainteresowani uczestnictwem powinni do 14 stycznia wypełnić, podpisać i odesłać Formularza zgłoszeniowy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Formularz oraz szczegółowy harmonogram szkoleń dostępny jest na stronie Łódzkie dla biznesu - serwis dla przedsiębiorców z województwa łódzkiego (lodzkie.pl).

 

WAŻNE!

Uczestnik musi wziąć udział we wszystkich 5 spotkaniach szkoleniowych. Na każde z nich trzeba zarezerwować ok. 8 godzin włącznie z przerwami.

 

AP

Sprawdź harmonogram dla drugiej edycji cyklu „Eksportowe Rewolucje”

 

Harmonogram II edycji szkoleń "Eksportowe rewolucje"Harmonogram II edycji szkoleń "Eksportowe rewolucje"

 

Eksportowe rewolucjeEksportowe rewolucje