Tegoroczny Jarmark Świąteczny zaplanowany jest na weekend 14-15 grudnia Tegoroczny Jarmark Świąteczny zaplanowany jest na weekend 14-15 grudnia

 

Miasto poszukuje rękodzielników, artystów, przedsiębiorców, którzy chcieliby wystawić swoje produkty podczas tegorocznego Jarmarku Świątecznego. Zgłaszać mogą się także organizacje oraz różnorodne placówki. Zapisy ruszają już 4 listopada.

 

 

W grudniu na placu Narutowicza odbędzie się doroczny Jarmark Świąteczny. Przez dwa dni, dokładnie 14 i 15 grudnia mieszkańcy będą mieć okazję, aby zaopatrzyć się w oryginalne prezenty, ozdoby, a także bożonarodzeniowe drzewka i smakołyki.

 

Jaki dokładnie asortyment znajdzie się na stoiskach? – Zależy nam, aby był on różnorodny i oryginalny, dlatego już teraz poszukujemy chętnych do wystawienia  swoich produktów. Do zagospodarowania jest pięćdziesiąt pięć stoisk i kilka namiotów – mówi Karolina Oleksiewicz-Hoffer, dyrektor Wydziału Promocji i Turystyki Urzędu Miasta Bełchatowa.

Na Jarmark Świąteczny zgłaszać się mogą się rękodzielnicy, artyści ludowi, przedsiębiorcy, ale też różnorodne placówki i organizacje pozarządowe. W swoim asortymencie powinni mieć, m.in. ozdoby świąteczne, choinki, wyroby ceramiczne, rękodzieło, a także biżuterię, wyroby z drewna czy artykuły spożywcze.

 

Zapisy ruszają 4 listopada i potrwają do 4 grudnia. W tym czasie trzeba dostarczyć do urzędu wypełniony formularz zgłoszeniowy – wraz z regulaminem można go pobrać z załącznika poniżej. Osoby, które obejmuje opłata, muszą także pamiętać, aby uiścić ją w terminie.

 

Dodatkowe szczegóły można znaleźć w regulaminie, udzielają ich także pracownicy Wydziału Promocji i Turystyki Urzędu Miasta Bełchatowa, nr tel. 44 733 51 63.   

 

 

AD-A

Jarmark Świąteczny tradycyjnie odbędzie się w centrum miasta Jarmark Świąteczny tradycyjnie odbędzie się w centrum miasta

Każdego roku Jarmark to okazja, aby kupić oryginalne ozdoby świąteczne Każdego roku Jarmark to okazja, aby kupić oryginalne ozdoby świąteczne

 

Załączniki:
Download this file (Regulamin Jarmark Świąteczny.pdf)Regulamin - Jarmark Świąteczny [ ]157 kB